بازدید

ارائه خدمات مطلوب حمایتی و نگهداری در مراکز مستلزم برقراری ارتباط و تعامل بین فرزندان و کارکنان است.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان سمنان دکتر خاکی، معاون دفتر کودکان و نوجوانان بهزیستی کشور  همراه با خانم صارم پور رئیس گروه مراقبت و توانمندسازی کودکان و نوجوانان در خانه ها و مدیرکل  بهزیستی استان سمنان،  امروز از  مرکز نگهداری "سارینا" تحت حمایت بهزیستی استان  سمنان در شهرستان دامغان بخش امیریه بازدید کردند.

 در بازدید مسئولین کشوری از مراکز این استان خانم امیر جان معاون امور اجتماعی، کارشناس امور شبه خانواده، رئیس اداره بهزیستی شهرستان دامغان حضور داشتند.

دکتر خاکی در بازدید از مراکز نگهداری از زحمات و تلاشهای مدیر کل و کارکنان در نگهداری و حمایت فرزندان تقدیر و تشکر کرد.

وی همچنین در خصوص فعالیت ها و خدمات ارائه شده دردیدار با کارکنان مراکز نگهداری کودکان بر ارائه خدمات تخصصی مشاوره ای و ارتباط و تعامل میان کارکنان و فرزندان تاکید داشت.

پیش از این بازدید معاون دفتر کودکان و نوحوانان سازمان بهزیستی کشور و سرکار خانم صارم پور با مدیرکل ، معاون پشتیبانی و منابع انسانی و همکاران حوزه احتماعی ستاد اداره کل بهزیستی استان دیدار و گفتگویی داشتند .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =

پربازدیدترین

نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.