فراخوان

واگذاری مرکز اقامتی میان مدت درمان اعتیاد در استان سمنان به متقاضیان دارای شرایط

بسمه تعالی

فراخوان مراکز اقامتی میان مدت درمان اعتیاد

معاونت توسعه پیشگیری

نوع مرکز

شهرستان

تعداد

اقامتی میان مدت درمان اعتیاد (ویژه آقایان)

شاهرود/ شهر بسطام

1

شهرستان میامی

1

شهرستان دامغان

1

شهرستان مهدیشهر

1

شهرستان سمنان

2

شهرستان سرخه

1

اقامتی میان مدت درمان اعتیاد (ویژه بانوان)

شهرستان سمنان

1

جمع

8

شرایط بخش خصوصی متقاضی:

 1. توانایی اقتصادی، مالی:  در اختیار داشتن فضای فیزیکی متناسب با دستورالعمل تخصصی
 2. نیروی انسانی: معرفی نیروی انسانی جهت فعالیت در مرکز  متناسب با دستورالعمل تخصصی
 3. شرایط علمی و صلاحیت عمومی متقاضی باید با تحصیلات دانشگاهی به شرح ذیل همخوانی داشته باشد:
 4. ( مؤسس حقیقی؛ فارغ التحصیل از بین رشته های پزشکی، روانپزشکی، کارشناسی ارشد مددکاری اجتمااعی)علوم اجتماعی گرایش خدمات اجتماعی و مددکاری اجتماعی(، روانشناسی، مشاوره     
 5. ( مؤسس حقوقی؛ حضور حداقل یک نفر فارغ التحصیل در رشته های پزشکی، روانپزشکی، مددکاری اجتماعی)علوم اجتماعی گرایش خدمات اجتماعی و مددکاری  اجتماعی)، روانشناسی، مشاوره و در ترکیب مؤسسین.
 6. مهلت ارسال مدارک متقاضی تا تاریخ 31/04/98 می باشد با درخواستهایی موافقت میگردد که مطابق با دستورالعمل تخصصی و دارای الویت زمانی باشد.
 7. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس درمان اعتیاد اداره بهزیستی شهرستان مذکور تماس حاصل فرمایید.
 8. تایید نهایی متقاضی در کمیته تخصصی پس از پایان مهلت تعیین شده خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =

پربازدیدترین

نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.