کد خبر: 2593
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵
شورای اداری

کارکنان سازمان بهزیستی در خدمت به محرومین مصداق کریمان هستند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان سمنان شورای اداری اداره کل بهزیستی استان سمنان با حضور دکتر علیرضا ایزدپور مدیر کل بهزیستی استان سمنان و کلیه اعضاء برگزار شد.

مدیر کل بهزیستی استان سمنان در ابتدا حلول ماه ذیحجه و سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (ع) را تبریک گفت.

ایزدپور بیان داشت: سازمان بهزیستی سازمان حمایتی است و ارزش خدمتگزاری در این نهاد مقدس ریشه در باورها و اعتقادات مذهبی دارد و می توان گفت کارکنان سازمان بهزیستی همان کریمانی هستند که  خدمت به محرومین و نیازمندان را سرلوحه امور خود قرار می دهند.

وی در جمع اعضای شورای اداری اداره کل بهزیستی استان از زحمات و تلاشهای کلیه کارکنان علی الخصوص در ایام هفته بهزیستی تقدیر و تشکر کرد و بیان داشت :موفقیتها ی اداره کل بهزیستی استان سمنان مرهون تلاش کلیه کارکنان است.

مدیر کل بهزیستی استان سمنان ضمن تصریح  بر شرایط اقتصادی جامعه بر دقت و توجه کلیه کارکنان به دستورالعمل صرفه جویی تاکید داشت و خواستار همدلی و تعامل بیشتر کارکنان در انجام خدمات بهینه به جامعه هدف  شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =

پربازدیدترین

نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.