مرکز پسران

پیشرفت تحصیلی و موفقیت در زندگی فرزندان تحت حمایت هدف و آرزوی ما است و برای رسیدن و تحقق آن شبانه روز در تلاش هستیم

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان سمنان علیرضا ایزدپور مدیرکل بهزیستی استان سمنان با همراهی معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی ، مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ، مدیرکل ورزش و جوانان و معاون فنی و حرفه ی استان دیداری را با فرزندان شبانه روزی پسران 12 تا 18 سال در محل شهرستان سمنان داشتند .

مدیرکل بهزیستی استان سمنان : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی مدیران کل در این دیدار گزارشی از حمایت های انجام شده بهزیستی استان در امر فرزندان شبانه روزی ارائه داشتند .

ایشان در ادامه : در حال حاظر 11 مرکز نگهداری شبانه روزی در استان سمنان به تفکیک  شهرستان  سمنان 2 ، شاهرود 4 و دامغان 5 مرکز در حال ارائه خدمات به حدود 200 فرزند می باشند که تمامی این 11 مرکز توسط بخش خصوصی و موسسات خیریه اداره می گردند .

وی افزود : پیشرفت تحصیلی و موفقیت در زندگی فرزندان تحت حمایت هدف و آرزوی ما است و برای رسیدن و تحقق آن شبانه روز در تلاش هستیم

علیرضا ایزدپور با اشاره به تعمیر و تجهیز مرکز فرزندان شبانه روزی پسران 12 تا 18 ساله شهرستان سمنان اعلام داشتند که این ساختمان با هزینه ی بالغ بر چهار میلیارد و پانصد هزار ریالی در حال آماده سازی است که با حمایت و همراهی خیرین و مدیران استانی در آینده نزدیک تجهیز و آماده بهره برداری می باشد .

در ادامه این دیدار صمیمی فرزندان مرکز با اشاره به درخواست ها و مشکلات خود در زمینه تحصیلی ، اشتغال ، ورزشی و ... با مدیران کل پرداختند که سوالات و موضوعات مطرح شده توسط مدیران پاسخ و پیگیری گردید .

در پایان این دیدار مدیرکل بهزیستی استان با همراهی معاون اجتماعی اداره کل ، مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ، مدیرکل ورزش و جوانان استان بازدیدی را از مرکز در حال تعمیر و تجهیز مرکز فرزندان شبانه روزی پسران 12 تا 18 ساله شهرستان سمنان داشتند .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =

پربازدیدترین

نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.