کد خبر: 2559
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰
قهرمانی و نائب قهرمانی ورزشکاران گیلانی

قهرمانی و نائب قهرمانی ورزشکاران نابینا و کم بینای گیلانی در مسابقات گلبال و پاورلیفتینگ کشوری - بابلسر

تیم  هشت نفره گلبال نابینایان و کم بینایان استان گیلان با مربیگری رضا مهرگان موفق به کسب مقام قهرمانی در هجدهمین دوره  مسابقات قهرمانی کشور ( بابلسر) و افتخار صعود به دسته دوم شد.

اسامی تیم گلبال گیلان:

رضا مهرگان  (مربی تیم ) - حسین پورگلعلی مقدم - حیدر طالب زاده- صفر برقی - سجاد هاشمی ( سرپرست تیم ) ، حجت قلیزاده - قادر مصادقپور - وجیه اله جعفری.

گفتنی است :  تیم 9 نفره پاورلیفتینگ  نابینایان و کم بینایان استان گیلان به سرمربیگری حسن کدیور نیز موفق به کسب مقام نائب قهرمانی و افتخار صعود در شانزدهمین دوره  مسابقات قهرمانی کشور ( بابلسر) شد .

اسامی تیم پاورلیفتینگ گیلان:

حسن کدیور  (سرمربی تیم ) - حسین روحان احمدی ( مدال طلا و قهرمان قهرمانان - سید هادی حسینی ( مدال طلا )- فرهاد مشفق ( مدال نقره )  - مجیدحسن پور ( مربی تیم')  - هدایت طهیری ( سرپرست تیم د دبیر هیئت ) ، رسول نصیری( مدال طلا ) - یوسف رجبی ( مدال برنز ) - بهروز امیدی ( مقام ششم ).

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

پربازدیدترین

نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.