کد خبر: 2554
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
مناقصه

مناقصه واگذاری خدمات نظافتی و نگهداری اردوگاه‌های خزرآباد از طریق مناقصه عمومی یک مرحله‌ای منتشر شد.

سازمان بهزیستی کشور درنظر دارد مناقصه واگذاری خدمات نظافتی و نگهداری اردوگاه‌های خزرآباد را از طریق مناقصه عمومی یک مرحله‌ای انجام نماید. با عنایت به بارگزاری مدارک و مستندات مربوطه در سامانه تدارکات الکترونیک دولت، متقاضیان می‌توانند برای دریافت اسناد مناقصه به مدت ۵ روز کاری از انتشار آخرین آگهی در جراید کثیرالانتشار به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس اینترنتی www.setadiran.ir مراجعه و نسبت به دریافت اطلاعات و بارگزاری آن اقدام نمایند.

نام و نشانی مناقصه‌گر: سازمان بهزیستی کشور به آدرس ضلع شمالی پارکشهر، سازمان بهزیستی کشور

نوع و کیفیت کالا: واگذاری خدمات نظافتی و نگهداری اردوگاه شهید بهشتی خزرآباد

نوع و مبلغ تضمین: ضمانتنامه بانکی به مبلغ ۱۲۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال

محل برگزاری مناقصه: ضلع شمالی پارکشهر، سازمان بهزیستی کشور، طبقه چهارم، معاونت توسعه مدیریت و منابع  

زمان مناقصه: از طریق سامانه تدارکات الکترونیک دولت به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

یادآوری می‌شود، متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با  شماره تلفن ۶۶۷۲۸۴۴۰و ۶۶۷۶۰۸۲۷ تماس حاصل نمایند.

منبع: بهزیستی

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

آخرین مطالب ستادی و استانی

پربازدیدترین

نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.