جلسه

حس تعلق نیروی انسانی در سایه تعامل و همدلی سازمان را در خدمتگزاری بهتر یاری می کند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان سمنان دکترعلیرضا ایزدپور مدیر کل بهزیستی استان سمنان صبح امروز نشست صمیمی با کارشناسان ستاد بهزیستی استان سمنان داشت.

ایزدپور مدیر کل بهزیستی استان سمنان در ابتدا از زحمات و تلاشهای کارشناسان تقدیر و تشکر کرد.

دکتر ایزدپور گفت: اداره کل بهزیستی استان سمنان به نیازها ی جامعه هدف خود اعم از نیروی انسانی و مددجویان واقف است  و تمام تلاش خود را در برآوردن نیازهای آنان طبق قوانین و دستورالعمل  انجام می دهد ولی آنچه که حائز اهمیت است، انگیزه خدمت رسانی به خلق علی الخصوص در سازمان بهزیستی است که ارزش معنوی بالایی دارد.

وی ادامه داد: حس تعلق خدمتگزاری نیروی انسانی سازمان را در جهت خدمات بهینه و مطلوب یاری می کند و موفقیت و پیشرفت سازمان مرهون همدلی ، تعامل  و خرد جمعی کارکنان است.

در این جلسه کارشناسان مسائل و مشکلات خود مطرح کردند .

مدیر کل بهزیستی استان سمنان در پایان خواستار تعاملات بیشتر و بهتر و خرد جمعی همه ی کارکنان شدند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

پربازدیدترین

نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.