خیرین

لباس خشوع و خدمت به مددجویان، زیبنده خیرین است

 به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان سمنان جلسه خیرین حوزه سلامت با حضور احمد پیوندی رئیس اداره هماهنگی موسسات غیر دولتی، مشارکتهای مردمی و اشتغال اداره کل بهزیستی استان سمنان  و خانم دکتر جلیلی متخصص دهان و دندان، حمزه ای خیره حوزه درمان، و  سماوی خیر مراکز توانبخشی در ستاد بهزیستی استان برگزار گردید.

رئیس اداره هماهنگی موسسات غیر دولتی، مشارکتهای مردمی و اشتغال اداره کل بهزیستی استان سمنان  : در جمع خیرین در ابتدا از همکاری های صمیمانه خیرین با اداره کل بهزیستی استان سمنان در امر خدمت رسانی به مددجویان تحت حمایت  بهزیستی  تقدیر و تشکر کرد.

 پیوندی بیان داشت:  خدمت  به محرومین و مددجویان شایسته کسانی است که در  جهت خدمت به خلق از هیچ تلاش فروگذار نیستند.

وی افزود:با عنایت به خدمات گسترده سازمان بهزیستی به جامعه هدف در حوزه های تخصصی با توجه به هزینه های بالای درمان علی الخصوص خدمات دندانپزشکی، اداره کل بهزیستی استان سمنان با استفاده از ظرفیتها و پتانسیل خوب خیرین در حوزه درمان در صدد ارائه خدمات  دندانپزشکی به معلولین است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

پربازدیدترین

نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.