در رسانه| تولید ماسک به همت بانوان رامشیری ادامه دارد

رئیس اداره بهزیستی رامشیر گفت: کارگاه تولید ماسک به همت ۸ نفر از بانوان این شهرستان به منظور تامین نیاز بازار راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی خوزستان ناصر مظلومی رئیس اداره بهزیستی رامشیر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، با اشاره به راه اندازی کارگاه تولید ماسک با تلاش این اداره گفت: ۸ نفر از بانوان رامشیری فعال در زمینه خیاطی به صورت خودجوش و جهادی اقدام به راه اندازی این کارگاه با هدف تامین نیاز بازار به این کالای بهداشتی کردند.

او با بیان اینکه در دوران شیوع و گسترش بیماری کرونا، ماسک به عنوان ضروری‌ترین کالای بهداشتی برای پیشگیری از این بیماری اهمیت بسیار بالایی پیدا کرده است، افزود: رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در این کارگاه‌ها رعایت می‌شود و کارشناسان بهداشت و درمان با دقت نظر خاصی این مسئله را پیگیری و پایش می‌کنند.

به گفته مظلومی، سالم عبادی سرپرست فرمانداری رامشیر، ادیبی بخشدار مرکزی، رستم کردونی شهردار این شهرستان، خالدی شهردار مشراگه و احمدی رئیس اداره برق رامشیر در مراسم راه اندازی و افتتاح کارگاه تولید ماسک حضور داشتند و از بخش‌های مختلف این کارگاه بازدید کردند.

با شیوع ویروس کرونا، استفاده از ماسک، مواد ضدعفونی کننده و وسایل بهداشتی برای جلوگیری از ابتلا به این بیماری مهلک بیشتر شد، به همین دلیل بسیاری از گروه‌های جهادی در ارگان‌های مختلف، تولید ماسک را آغاز کردند تا شهروندان برای تهیه این کالای بهداشتی با مشکلی مواجه نشوند.

کد خبر 24956

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک