در رسانه| دعوت استاندار آذربایجان شرقی از مردم و مسئولان برای شرکت در پویش پازل همدلی

استاندار آذربایجان شرقی گفت:از تمامی مردم و مسئولان استانی دعوت می‌کنم که با شرکت در پویش پازل همدلی سازمان بهزیستی را در رفع مشکلات دانش آموزان نیازمند همراهی کنند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران  جوان از تبریز،پورمحمدی  استاندار آذربایجان شرقی در دیدار مدیرکل و معاونان بهزیستی استان آذربایجان شرقی با او، از آغاز اجرای پویش پازل همدلی در استان قدردانی کرد و گفت: این طرح از جمله اقدامات خلاق و موثری است که در شرایط حساس کنونی  راه‌اندازی شده است.

او  افزود: از تمامی مردم و مسئولان استانی دعوت می‌کنم که با شرکت در این پویش، سازمان بهزیستی را در رفع مشکلات و نیازهای تحصیلی دانش آموزان نیازمند همراهی کنند.

او با اشاره به سابقه درخشان مردم تبریز و آذربایجان در دستگیری از محرومان و کارهای خیر گفت: مردم آذربایجان شرقی در رزمایش کمک مومنانه هم عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دادند.

استاندار آذربایجان شرقی گفت: علی‌رغم وجود مشکلات اقتصادی در جامعه، از تمامی هم‌استانی‌های عزیز درخواست داریم که متناسب با توان مالی خود در پویش پازل همدلی شرکت کرده و در شکوفایی استعدادهای فرزندان این مرز و بوم سهیم باشند.

او با قدردانی از حمایت و همراهی خیران در موضوعات مختلف و برهه‌های حساس گفت: خیران استان همواره در کارهای خیر پیشگام بوده و یاریگر دولت در بخش‌های مختلف بوده‌اند و از این مردان و زنان بی‌ادعا نیز انتظار داریم که با مشارکت در پویش پازل همدلی، فرزندان خود را از نعمت تحصیل بی دغدغه بهره‌مند سازند.

او  با اشاره به اهمیت مشارکت حداکثری در این پویش، گفت: ایجاد و حفظ روحیه تعاون و همدلی در جامعه، یک ضرورت انکارناپذیر است و مطمئنا کوچکترین کمک نقدی برای اجرای این پویش می‌تواند در نهایت باعث رفع مشکلات مختلف در حوزه آموزش و پرورش دانش آموزان مستعد نیازمند شود.

 صحاف مدیرکل بهزیستی استان آذربایجان شرقی نیز در این دیدار به تبیین پویش همدلی و هدف از اجرای این پویش ملی پرداخت و گفت: با توجه به مشکلات عدیده خانواده‌های تحت پوشش سازمان بهزیستی در تامین لوازم التحریر و نوشت افزار فرزندانشان، پویش پازل همدلی با مشارکت سازمان بهزیستی و انجمن تولید کنندگان لوازم التحریر اجرا می‌شود.

 صحاف گفت: شعار این طرح  قطعه قطعه جمع گردد، همدلی معنا شود است و محورهای این پویش تهیه و توزیع بسته‌های نوشت افزار و کیف مدرسه می‌باشد.

او افزود: در این پویش قرار است برای بهره مندی از مشارکت خیرین، مراکز، موسسات خیریه تحت نظارت سازمان و کلیه اقشار و نیکوکاران عزیز و هم استانی‌ها، بسته لوازم التحریر و کیف مدرسه برای دانش آموزان تحت پوشش به ارزش ۳ میلیارد ریال تهیه و در اختیار آنان قرار داده می‌شود.

استاندار آذربایجان شرقی در پایان این دیدار با واریز مبلغی به حساب بانکی پویش همدلی، در این پویش شرکت کرد.

خیران، موسسات خیریه و اقشار مختلف مردم می‌توانند با مراجعه به سایت www.puzzlehamdeli.ir ضمن انتخاب و خرید یک یا چند پازل و پرداخت مبلغ مورد اشاره نسبت به مشارکت در این امر خیرخواهانه و خداپسندانه اقدام کنند.

کد خبر 24789

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک