کرج | مراسم تقدیر از همکاران و مددجویان نابینا بهزیستی کرج برگزار شد

علیرضا فتاح پور مدیر بهزیستی شهرستان کرج پیام تبریکی به مناسبت روز جهانی عصای سفید منتشر نمود و طی مراسمی با اهداء تقدیرنامه از همکاران نابینا و کم بینا شاغل تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز : «علیرضا فتاح پور» مدیر بهزیستی شهرستان کرج به مناسبت گرامیداشت روز جهانی عصای سفید میزبان همکاران کم بینا و نابینا بود .

این مراسم به صورت حداقلی و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

فتاح پور پیامی به مناسبت روز جهانی عصای سفید منتشر نمود و طی مراسمی با اهداء تقدیرنامه از همکاران نابینا و کم بینا شاغل  تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام به شرح ذیل است :


بسمه تعالی
روزنابینایان (عصای سفید) یادآور اراده ای است که در سال ۱۹۵۰ میلادی به همت سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد(یونسکو) و شورای جهانی نابینایان تبلور یافت و منجر به تصویب قانون “عصای سفید” گردید تا حقوق اجتماعی نابینایان به عنوان عضوی از یک جامعه متمدن، محترم شمرده شود.
در حال حاضر با تلاش و سعی روشندلان، بسیاری از آن مدارج علمی و مسئولیت های اجتماعی قابل توجهی را اختیار کرده اند که این مهم تذکری است مبنی بر اینکه محدودیت های جسمی، مانعی برای رسیدن انسان های ساعی به اهدافشان نیست.
به رسمیت شناختن افراد نابینا به عنوان اعضاء مفید و موثر جامعه و لزوم دستگیری از آنان در فرهنگ دینی و ملی ما اهمیت بسزایی دارد و امیدواریم این عزیزان بتوانند بیش از پیش در پیشبرد اهداف خود موفق باشند.
اینجانب فرا رسیدن این روز را به تمامی روشندلان و روشن ضمیران عزیز صمیمانه تبریک عرض کرده و امیدوارم در پرتو همدلی و همیاری و نیز اجرای کامل قوانین موجود، در پرتو تعالیم اسلامی و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بتوانیم در تعالی و پیشرفت این عزیزان و سرمایه های ارزشمند میهن اسلامی مان سهیم باشیم.

کد خبر 24690

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک