کد خبر: 2455
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸
فراخوان

بهزیستی استان تهران در راستای اجرای مفاد ماده 28 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، در نظر دارد واحدهای تحت پوشش خود را از طریق انعقاد قرارداد اجاره واگذار نماید.

بهزیستی استان تهران در راستای اجرای مفاد ماده 28 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، در نظر دارد واحدهای تحت پوشش خود را از طریق انعقاد قرارداد اجاره واگذار نماید. متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به بهزیستی شهرستان مربوطه یا اداره کل بهزیستی استان تهران دفتر حقوقی از تاریخ درج آگهی به مدت یک هفته مراجعه و نسبت به ارائه درخواست کتبی خود اقدام نمایند .

شهرستان تهران:

1-واگذاری قسمتی از مرکز شهدای انقلاب به متراژ 720 متر مربع با کاربری سالن فوتسال به نشانی: تهران خیابان پیروزی چهارراه کوکاکولا خیابان نبرد شمالی کوچه شهید مهدی رضائی پلاک 22.

2-واگذاری قسمتی از مرکز شهدای انقلاب به متراژ 1200 مترمربع با کاربری سالن چند منظوره ورزشی به نشانی: تهران خیابان پیروزی  چهارراه کوکاکولا خیابان نبرد شمالی کوچه شهید مهدی رضائی پلاک 22.

واگذاری فضایی از مراکز ذیل جهت نصب دستگاه خودپرداز (ATM) :

الف)قسمتی از ستاد بهزیستی استان تهران: تهران خیابان ولیعصر (عج) نبش خیابان شهید دستگردی(ظفر).

ب)قسمتی از ستاد بهزیستی شهرستان ری به نشانی: تهران شهر ری روبروی آتش نشانی جنب فروشگاه رفاه.

ج)قسمتی از مرکز شهدای انقلاب به نشانی: تهران خیابان پیروزی چهارراه کوکاکولا خیابان نبرد شمالی بن بست سازمان آب.

د)قسمتی از مرکز وحدت به نشانی: تهرانپارس خیابان جشنواره ابتدای زهدی.

و)قسمتی از مرکز مولوی به نشانی: خیابان مولوی خیابان رئیسی عبدالهی  پشت بیمارستان شهید اکبر آبادی خیابان اردستانی روبروی بازارچه پارچه فروشان.

بهزیستی استان تهران: تهران، خیابان ولیعصر (عج)، نبش خیابان شهید دستگردی(ظفر).

بهزیستی شهرستان تهران: تهران خیابان انقلاب،‌پیچ شمیران جنب دانشکده توانبخشی.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =

پربازدیدترین

نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.