کد خبر: 2452
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸
دستورالعمل

اداره کل بهزیستی استان سمنان از پیشنهادات سازنده در خصوص صرفه جویی استقبال می کند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان سمنان دستورالعمل صرفه جویی به کلیه کارکنان اداره کل بهزیستی استان سمنان ابلاغ شد.

علیرضا ایزدپور طی پیامی بشرح ذیل اظهار داشت:

با توجه به سـیاست های کلی دولت در راستای صرفه جویی و بهره برداری بهینه و همچنین با عنایت به شرایط ویژه اقتصادی کنونی در کشور و در راسـتای ادامه سـیاست های سازمان در بحث صـرفه جویی از همه روئسا و کارکنان انتظار می رود نسبت به اطلاع رسانی و اجرای تمامی بندهای دستورالعمل به نحو مطلوب اقدام کنند.

مدیر کل بهزیستی استان سمنان بیان داشت:اداره کل بهزیستی استان در راستای ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف خود و استفاده بهینه از تمامی امکانات از پیشنهادات سازنده در این خصوص استقبال می کند.

 لازم به ذکر است :این دستورالعمل  پس از بررسی، تبادل نظر در جلسات کارشناسی متعدد در کمیته صـرفه جویی و همفکری  اعضای شورای اداری اداره کل بهزیستی استان سمنان با هـدف مـدیریت بهینه و استفاده از منابع و امکانات بهزیستی درستاد و شهرستانهای تابعه تهیه و تنظیم شد.

 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

پربازدیدترین

نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.