پیام تبریک مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی به مناسبت 25 مردادماه، روز خانواده و تکریم بازنشستگان

مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی در پیامی ضمن تقدیر از بازنشستگان پرتلاش سازمان بهزیستی، 25 مردادماه، روز خانواده و تکریم بازنشستگان را تبریک گفتند.

دکتر حمیدرضا پوریوسف ،مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی در پیامی، 25 مرداد ماه ،روز خانواده و تکریم بازنشستگان را تبریک گفتند. در متن این پیام آمده است؛

"روز شأن نزول آیه «هل اتی» در سوره الانسان که راجع به خانواده و استحکام پایه‌های آن میباشد به عنوان روز خانواده در تقویم رسمی ما ثبت شده است؛سوره هل اتی در شان اهل بیت پیامبر (ص) نازل شد که پس از سه روز روزه و انفاق افطار خود، از طرف خداوند اطعام شدند.
خانواده به عنوان کوچک‌ترین نهاد اجتماعی، آسیب پذیرترین گروه در برابر آسیب‌های اجتماعی است به طوری که اکثر مشکلات و آسیب‌ها ابتدا در خانواده‌ها بروز پیدا می‌کند و در صورت عدم پیشگیری و برخورد ناصحیح با آنها، به درون جامعه نیز رسوخ می‌کند. نقش خانواده به عنوان اثرگذارترین نهاد تربیتی در پرورش و تربیت سرمایه‌های انسانی که از بزرگترین پشتوانه‌های توسعه و تعالی هر کشوری به شمار می‌آید، از چنان اهمیتی برخوردار می‌باشد که سلامت و صلابت هر جامعه‌ای مرهون وجود خانواده‌های سالم، عفیف و با تقوا است.

و روز تکریم بازنشستگان، امروز ما براین باوریم که آرامش و امنیت اجتماعی و اقتصادی کشور را مدیون تلاش‌های بی‌دریغ خردورزانی هستیم که طی سال‌های فعالیت خود از هیچ کوششی مضایقه نداشته و با پشتکار و سخت‌کوشی وصف‌ناپذیر درعرصه آبادانی و سازندگی این مرز و بوم، چرخ‌های عظیم توسعه و پیشرفت را به حرکت درآوردند. سخن گفتن از ارزش سالیان طولانی فعالیت سازنده پیشکسوتان بازنشسته آسان نیست و به طور قطع تلاش این عزیزان در همه عرصه ها ، پشتوانه‌ای ارزنده برای استحکام پایه‌های اجتماعی  اقتصادی و توانمندی‌های  و انسجام نظام اداری کشور بوده است.

اینجانب با افتخار این دومناسبت مهم را به تمامی همکاران پر تلاش و خانواده های گرامیشان و همه بازنشستگان گرانقدر این اداره کل که عمرشان را در خدمت به جامعه هدف سازمان طی نموده اند، تبریک و تهنیت عرض می نمایم."

کد خبر 21571

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک