دیدار

خدمت به محرومین موهبت الهی است

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان سمنان به مناسبت هفته بهزیستی علیرضا ایزدپور مدیر کل بهزیستی استان سمنان به اتفاق رستمی رئیس اداره بهزیستی شهرستان سرخه  با مردم دیدار داشت.

ایزدپور مدیر کل بهزیستی استان سمنان  در ابتدا یاد شهدا و امام شهدا (ره) علی الخصوص شهید گرانقدر دکتر محمد علی فیاض بخش بنیانگذار سازمان بهزیستی کشور را گرامی داشت.

ایزدپور با تبریک هفته بهزیستی و تصریح شعار هفته بهزیستی مبنی بر"بهزیستن در گام دوم، شفافیت، تواتمندسازی و ارتقای سلامت اجتماعی " خدمت به محرومین و معلولین  را یکی از اهداف تاسیس سازمان بهزیستی کشور دانست.

ایشان اظهار داشت: توفیق خدمت به محرومین موهبت الهی است  و اداره کل بهزیستی استان سمنان همواره در تلاش است خدمات تخصصی شایسته ای را به عموم و جامعه هدف خود ارائه دهد.

 مدیر کل بهزیستی استان سمنان در ادامه گزاشی از فعالیتها و اقدامات اداره کل بهزیستی استان  در سال ۹۷ ارائه دادند و بیان داشت: اهمیت و نقش سازمان بهزیستی در ارتقای سلامت اجتماعی در تزریق نشاط و شادابی و امید در بیشتر فعالیتهای آن تجلی یافته است.

 ایشان بیان داشت: اداره کل بهزیستی استان سمنان در تحقق شعار و اهداف عالیه نظام و خدمت رسانی بهینه تلاش می کند و اداره بهزیستی شهرستان سرخه هم اکنون با داربودن ۲۴۰ پرونده مددجویی خدمات متفاوتی در حوزه های توانبخشی، اجتماعی و پیشگیری ارائه می دهد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

پربازدیدترین

نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.