دعوت بهزیستی ایلام برای شرکت مردم در پویش همدلی مومنانه

مدیر کل بهزیستی ایلام با تبریک عید سعید غدیر خم با اشاره به آغاز پویش همدلی مومنانه همزمان با عید غدیر خم گفت: این پویش در قالب ایران همدل از امروز عید غدیر خم تا پایان ماه صفر با شعار کرامت علوی، شور حسینی اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی ایلام، زهرا همتی روز شنبه در گفت و گو با شماری از خبرنگاران رسانه های ایلام با اعلام این خبر افزود: این پویش در راستای تاکید مقام‌ معظم رهبری برای جمع آوری کمکهای مردمی به نیازمندان آغاز و از امروز تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: این پویش با توجه به شیوع کرونا و در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید به منظور جمع آوری کمک های مردمی برای جامعه هدف بهزیستی، تهیه وسایل آموزشی و نوشت‌ افزار برای دانش‌آموزان و دانشجویان مددجو و همچنین تهیه اقلام بهداشتی و درمانی مورد نیاز پیشگیری از کرونا برای مددجویانی که در مراکز نگهداری شبانه روزی معلولان و سالمندان نگهداری می شوند اجرا می شود.

به گفته مدیر کل بهزیستی ایلام، کمک های جمع اوری شده در این پویش در اختیار مددجویان زیر پوشش قرار خواهد گرفت.

وی ضمن دعوت از عموم‌ افراد خیر و نیکوکاری که دارای تمکن مالی مناسب هست ابراز امیدواری کرد همچون مرحله نخست نهضت همدلی مومنانه این مرحله نیز با استقبال ومشترکت حداکثری مردم نوعدوست اجرا شود.

مدیر کل بهزیستی ایلام  نحوه جمع اوری کمک‌های غیرنقدی شامل نذورات ماه محرم و صفر بصورت اقلام و یا جیره های خشک غذایی را تحویل به ادارات بهزیستی شهرستان های سراسر استان اعلام‌کرد.

وی راه های همدلی بصورت کمک نقدی  در این پویش را به شرح ذیل اعلام کرد:

www.behzisti.ir

شماره کارت: 6367957070707075

نرم افزارهای:

سکه، آپ، ۷۲۴، تاپ، همراه کارت، ستاره یک، کیپاد

کدهای دستوری:

*14#
 *733*7*9#
*741*5*5#
*724*300#
*7*6*25#
*1#

 در مرحله نخست پویش همدلی مومنانه که همزمان با ماه مبارک رمضان اجرا شد کمک مردمی افراد خیر برای جامعه هدف این سازمان جمع آوری شد. 

کد خبر 21289

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک