مدیر کل بهزیستی مازندران با حضور در واحد خبر صدا و سیمای استان روز خبرنگار را تبریک گفت

پیش از ظهر امروز دکتر فرزاد گوهردهی مدیر کل بهزیستی مازندران به اتفاق نورالدین علاءالدینی معاون مسکن و اشتغال و زینب دلیلی مسول روابط عمومی اداره کل بهزیستی با حضور در صدا و سیمای استان مازندران ضمن دیدار با دکتر تقی صمدی قائم مقام مدیر کل و محمدعلی فتح اللهی معاون خبر و اطلاعات، روز خبرنگار را با اهدای گل به خبرنگاران واحد خبر تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان مازندران دکتر گوهردهی ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید غدیر و روز خبرنگار بر نقش پررنگ صدا و سیما در آگاه سازی و انتشار اقدامات بهزیستی برای شناساندن آن به آحاد جامعه تاکید  کرد و گفت: تعاملات بیشتر بهزیستی و صدا و سیما در حوزه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی منجر به جلوگیری از بروز آسیب های اجتماعی، پیشگیری از بسیاری معضلات و تشویق مردم برای مشارکت با بهزیستی در امور خیرخواهانه خواهد شد.
دکتر گوهردهی  صدا و سیما و خبرنگاران را یکی از مهمترین شرکای اجتماعی بهزیستی دانست و یاداور شد: در صورتیکه وظایف و خدمات بهزیستی توسط صدا و سیمای استان به منصه ظهور برسد، بهزیستی در جذب مشارکت های بیشتر مردم و خیرین گرانقدر که بازوان توانمند این نهاد حمایتی در تحقق اهدافش هستند، موفق تر خواهد بود.

در ادامه دکتر صمدی با بیان اینکه صدا وسیما تمام قد در کنار بهزیستی و جامعه هدف شریف آن  ایستاده است گفت: با توجه به در پیش رو بودن ماه محرم ، این ایام فرصت مغتنمی است برای هدایت نذورات و کمک های مردم به سمت جامعه هدف بهزیستی .
وی افزود: صدا و سیما در انعکاس اقدامات بهزیستی خصوصا رزمایش همدلی مومنانه تمامی امکانات خود را در اختیار این نهاد حمایتی قرار خواهد داد.

در ادامه مدیرکل بهزیستی مازندران با حضور در واحد خبر گفت: رسانه های استان همزمان با دیگر تغییرات شکل گرفته در طول انقلاب اسلامی به دستگاه هایی مستقل و مطالبه گر با رویکردهای مردمی بدل شده اند.
وی با تا کید بر نقش نقد سازنده در تصحیح نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت افزود: رسانه ها همواره در انعکاس فعالیت ها و اقدامات بهزیستی و شناساندن آن به آحاد جامعه نقشی پررنگ  و غیر قابل انکار را ایفا میکنند.
مدیر کل بهزیستی مازندران با بیان اینکه  همواره ارتباط مناسبی بین رسانه های استان و بهزیستی مازندران برقرار بوده بار دیگر از اصحاب رسانه بواسطه فعالیت های اثر گزار و بی منت تقدیر و قدردانی کرد و برای آنها در مسیر سخت و دشوارشان آرزوی موفقیت و سعادت نمود.

کد خبر 21236

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک