آغاز پویش همدلی مومنانه در نهضت ایران همدل ، برای ارایه بسته  های  معیشتی  به  جامعه  هدف

معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور از آغاز نهضت همدلی مومنانه در قالب پوشش ایران همدل همگام با سایر دستگاه‌ها و نهادهای فعال از «عید غدیر خم تا پایان ماه صفر» خبرداد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، دکتر وحید قبادی دانا با  اعلام این خبر گفت: در ماه مبارک رمضان سازمان بهزیستی پویش همدلی مومنانه برای کمک رسانی به عزیزان جامعه هدف سازمان در پیش گرفت که  الحمدلله با حضور مردم عزیز ایران اسلامی این پویش به انجام رسید.

وی افزود: در عید مبارک قربان نیز مقام معظم رهبری در فرمایشات خود تاکید کردند که در جریان ای  پویش مومنانه که در آستانه ماه رمضان بود هموطنان به معنای واقعی کلمه کمک کردند از این رو باید این روند ادامه داشته باشد.

قبادی دانا بیان داشت: با  توجه به  تاکیدات  مقام  معظم رهبری بر ادامه روند کمک های  مردمی، سازمان بهزیستی در این مرحله نیز پویش همدلی مومنانه  در نهضت ایران همدل را از عید غدیر خم تا پایان ماه صفر آغار خواهد کرد.

وی با بیان اینکه عنوان این پویش در چارچوب سیر همدلی مومنانه و در قالب نهضت ایران همدل شکل خواهد گرفت  تصریح  کرد:  این پویش با شعار 《 از هم دیگر گره گشایی کنیم 》 در فاصله زمانی عید غدیر خم تا ماه محرم و همچنین ایام ماه صفر ادامه پیدا خواهد کرد.

رییس سازمان بهزیستی کشور هدف ازراه اندازی این پویش را  در راستای  کمک های معیشتی برای جامعه هدف سازمان بهزیستی، تهیه لوازم کمک آموزشی و نوشت‌ افزار برای دانش‌آموزان و دانشجویان جامعه هدف سازمان بهزیستی و همچنین تهیه اقلام بهداشتی و درمانی برای عزیزان تحت پوشش این سازمان  که در مراکز نگهداری شبانه روزی معلولین و سالمندان در سطح کشور حضور دارند برای پیشگیری از ابتلاء به ویروس کرونا وانجام  سایر تمهیدات لازم ذکر کرد.

وی ادامه داد:  با توجه به شرایط سخت اقتصادی، حضور مومنانه مردم عزیز ایران اسلامی در این پویش و در قالب نهضت ایران همدل می تواند همانند پویش قبلی باعث شود که هم  کمک ها سریع، دقیق و شایسته به جامعه هدف و افرادی که نیازمند هستند برسد و هم موجب شکل گیری  یک نهضت مردمی شود.

به  گفته قبادی دانا، به  طورقطع این کمک ها در جهت حفظ و ارتقاء سلامت عزیزان جامعه هدف با اولویتی که برای فعالیت‌های کاری سازمان بهزیستی وجود دارد هزینه خواهد شد. همچنین جهت توانمندسازی مددجویانی که مشغول به تحصیل هستند و طبیعتاً در ایام این پویش که مصادف با ماه مهر هم خواهد بود برای تهیه نوشته هزار و وسایل کمک آموزشی خصوصاً استفاده از وسایلی برای آموزش‌های مجازی دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش کمک خواهد شد.

وی اظهار امیدواری کرد که  با همکاری دستگاه‌ها و نهادهای مختلف در قالب نهضت ایران همدل بتوان  پویش همدلی مومنانه را به خوبی پیش برد.

رییس سازمان بهزیستی کشور از هموطنان نیک اندیش خواست تا  کمک های خود را به شماره ۶۲۷۷۶۰۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷ یا #۱۴*  و از طریق نرم افزارهای هفت هشتاد، آپ، سکه، ۷۲۴، تاپ، همراه کارت، ستاره یک، کیپاد، صاپ، فون پی، پات، سیگنال پرداخت کنند.

وی همچنین یادآور شد: هموطنان می توانند کمک‌های غیرنقدی خود شامل نذورات، اقلام و یا جیره های خشک غذایی که در ماه محرم و صفر در نظر داشتند برای اطعام و نذورات  خود داشته باشند را به ادارات بهزیستی شهرستان ها و استان های سراسر کشور ارائه کنند تا در اختیار خانوارهای جامعه هدف سازمان بهزیستی قرار بگیرد.

کد خبر 21193

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک