یک واحد مسکونی در شهر الوند به خانواده دارای ۴ معلول اهدا شد

در مراسمی با حضور استاندار قزوین یک واحد مسکونی به خانواده دارای ۴ معلول در شهر الوند اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان قزوین عصر سه شنبه در مراسمی با حضور هدایت الله جمالی پور استاندار، علیرضا وارثی مدیرکل بهزیستی محمد نصیری فرماندار شهرستان البرز، یک واحد مسکونی با امکانات کامل زندگی تحویل یک خانواده نیازمند در شهر الوند شد.

هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین در این مراسم با تبریک فرا رسیدن عید غدیر خم و عید ولایت اظهار داشت: در شرایطی که کشور دچار مشکلات اقتصادی ناشی از کرونا شده، مشارکت خیرین در کمک به دیگران حرکت ارزشمندی است که می‌تواند روحیه بخش باشد.

جمالی پور با بیان اهمیت ادامه کمک‌های مومنانه به آُسیب دیدگان ناشی از ویروس کرونا تصریح کرد: کمک مومنانه زنده نگهداشتن روحیه همدلی و خیرخواهی در جامعه است و این کار که با مشارکت گروه‌های مختلف مردم آغاز شده می‌تواند بخشی از نیازهای افراد آسیب دیده را تأمین کند.

استاندار قزوین بیان کرد: تأمین مسکن نیازمندان و معلولان از کارهای مهمی است که با کمک بهزیستی برای تحقق آن اقدام شده و امیدواریم با کمک خیرین بتوانیم افراد بیشتری را صاحب خانه کنیم.

علیرضا وارثی مدیرکل بهزیستی استان قزوین هم در این مراسم گفت: تأمین مسکن خانواده‌های دارای دو معلول از اولویت‌های اداره بهزیستی است که با کمک خیرین برای این کار اقدام کرده ایم.

وی افزود: یک خانواده چهار نفره که همه افراد آن معلول و ناتوان هستند با مشکل مسکن و معیشت مواجه بودند که با پیگیری انجام شده یک واحد مسکونی که در مالکیت شهرداری الوند بود با همکاری شهردار و فرمانداری البرز این ملک با ۷۰ میلیون تومان اعتبار بازسازی و تجهیز شد و در اختیار این خانواده دارای معلول قرار گرفت.

کد خبر 21162

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک