جشن

پیشرفت و موفقیت مرهون تلاش و زحمات کارکنان است.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان سمنان جشن هفته بهزیستی با حضور مدیر کل،معاونین و کارکنان در ستاد اداره کل بهزیستی استان سمنان برگزار شد.

 علیرضا ایزدپور مدیر کل بهزیستی استان سمنان با حضور در جمع کارکنان ضمن گرامیداشت یاد امام و شهدا علی الخصوص شهید گرانقدر دکتر محمد علی فیاض بخش هفته بهزیستی را به همه ی کارکنان در سطح استان تبریک گفت.

ایزدپور بیان داشت: حضور کارکنان در  کنار یگدیگر و تعاملات درون سازمان مطلوب باعث شکوفایی بیش از بیش توانمندی ها و تخصص کارشناسان در امر خدمت رسانی به جامعه هدف و رضایت همگان می شود.

مدیر کل بهزیستی استان در ادامه به رتبه های برتر  اداره کل بهزیستی استان سمنان در سه سال متوالی در جشنواره شهید رجایی کارکنان  و کسب نشان تقدیر به جهت فعالیت در امر اشتغال  و تقدیر از زحمات این اداره کل در  عرصه مبارزه با مواد مخدر اشاره داشت .

ایزدپور  افزود: پیشرفت و موفقیت اداره کل بهزیستی استان سمنان مرهون تلاش و زحمات کارکنان توانمند و متخصص است و سپس در ادامه از زحمات کارکنان تقدیر و تشکر کرد.

تقدیر از  برگزیدگان مسابقه ادبی پایگاه بسیج رمضان تحت عنوان "قدر مقاومت" و برگزیدگان جشنواره قرآنی در بخش کارکنان در سطح استان و اسامی "رضا و معصومه"  و برگزاری مسابقه خاطره گویی کارکنان از دیگر برنامه های جشن هفته بهزیستی بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =

پربازدیدترین

نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.