تقدیر

عزم و همت اداره کل بهزیستی استان سمنان در به ثمر رساندن اهداف متعالی این مرز و بوم ستودنی است.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان سمنان  در همایش تقدیر از فعالان عرصه مبارزه با مواد مخدر  استان مدیرکل و معاون امور توسعه پیشگیری اداره کل بهریستی استان سمنان حضور داشتند در این همایش از زحمات مدیرکل و اداره کل بهزیستی استان سمنان در عرصه مبارزه با اعتیاد به مواد مخدر و روانگردان ها تقدیر و تشکر و لوح سپاسی بشرح ذیل تقدیم شد :   

جناب آقای ایزدپور

سلام علیکم

اعتیاد یکی از مهم ترین مشکلات اجتماعی، اقتصادی، بهداشتی، و امنیتی است که عوارض ناشی از آن تهدیدی جدی برا ی جامعه بشری محسوب می شود. سرافزاری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مبارزه همه جانبه با این بلای خانمانسوز مدیون مجاهدت، ایثار و حضور پر صلابت مردان و زنان وارسته ای بوده است که حیات و سلامت جامعه را بر حیات و سلامت خویش مقدم می شمارند.

اینک که ایران اسلامی بیش از هر زمان دیگری نیازمند درخشش انسان های ایثارگر درعرصه های مختلف صیانت و تعالی کرامت انسانی است، عزم و همت شما برای پیگیری و به ثمر رساندن اهداف متعالی این مرز و بوم ستودنی است.

اینجانب تلاش و نقس آفرینی شما درعرصه مبارزه با اعتیاد به مواد مخدر و روانگردان ها را ارج نهاده و تداوم تلاش و بالندگی جنابعالی را از درگاه حق تعالی مسئلت دارم.

علیرضا آشنا گر

استاندار و رئیس شورای مبارزه با مواد مخدر استان

 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =

پربازدیدترین

نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.