پیام تسلیت مدیر کل بهزیستی استان مازندران به مناسبت سی و یکمین سالگرد رحلت امام خمینی ( ره ) و قیام خونین 15 خرداد

دکتر فرزاد گوهردهی مدیر کل بهزیستی استان مازندران در پیامی سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره ) و قیام خونین 15 خرداد را تسلیت گفت .

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران  متن پیام به شرح ذیل است :
بسمه تعالی
چهاردهم خرداد سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار نور است که با تکیه بر  باور درونی و با تاسی از فرهنگ عظیم ولایی و نبوی بر بلندای تاریخ سرود فتح و ظفر سر داد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید .
امام خمینی (ره) یک حقیقت همیشه زنده است ، بزرگ مردی که با سلوک علمـی و عملی خویش و به پشتوانه ایمان و اعتقاد و محبت همیشه ماندگارش در دلهای ایرانیان جاودانه مانده و فصل نوینی فراروی تاریخ ایران گشوده است .

یوم‌الله ۱۵ خرداد نیز سرآغاز تحقق اراده‌ی مردم این سرزمین در راه مبارزه با استکبار، طاغوت و به ثمرنشستن خواست ملت بزرگ ایران است و این قیام نقطه‌ی عطف مبارزات مردم در برکندن ریشه‌ی بیداد در کشور بوده است .  همه ما مردم ، وارث خون شهدای بزرگواری هستیم که با اعتقادات خود، گام در راه مبارزه و جهاد نهادند و وظیفه همه ماست تا رهرو آن مبارزین  در جهت ترویج فرهنگ اسلام و انقلاب  باشیم  .

اینجانب  ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) وشهادت یاران با وفایش در فاجعه قیام پانزده خرداد 1342 را به تمامی رهروان ولایت بخصوص همکاران گرامی در بهزیستی استان مازندران و جامعه هدف عزیزمان تسلیت و تعزیت عرض می نمایم  و امید است با پاسداری از آرمان های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی و ادامه دادن راه شهدای انقلاب، تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و سرافرازی و سربلندی ایران عزیز اسلامی، بیش از پیش تلاش نماییم.

دکتر فرزاد گوهردهی 

مدیر کل بهزیستی مازندران 

کد خبر 18104

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =

دسترسی سریع به سامانه ها