شورای معاونان سازمان بهزیستی یک روز حقوق خود را به پویش همدلی مومنانه اختصاص دادند

در راستای ترویج فرهنگ همدلی، اعضا شورای معاونین سازمان بهزیستی کشور یک روز حقوق خود را به پویش همدلی مومنانه در ماه ضیافت الهی اختصاص داده اند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل،مهندس  ذوالفقار یزدانمهر معاون مشارکت های سازمان بهزیستی گفت: این امر در راستای کمک به نیازمندان انجام شده است که خود یکی از مولفه های همدلی در میان همکاران خواهد بود.

گفتنی است؛ پویش همدلی مومنانه، با هدف گره گشایی از مشکلات نیازمندان،همچنین تهیه اقلام بهداشتی و ضدعفونی کنننده برای سالمندان، افراد دارای معلولیت، فرزندان بی سرپرست و سایر افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور، راه اندازی شده است.

با راه اندازی این پویش سازمان بهزیستی به کمک مردم خیر و نیکوکار برای رفع مشکلات جامعه هدف سازمان به ویژه در ماه مبارک رمضان اقدام می کند. 

بر این اساس خیرین و نیکوکاران می توانند با پیوستن به این پویش کمک های خود را برای همدلی با نیازمندان و تامین نیازهای افراد تحت پوشش، از طریق شماره کارت: ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۰۷۰۷۰۷۵، کد دستوری: #۹*۷*۷۳۳* ، بخش نیکوکاری نرم افزارهای آپ و سکه  و یا با مراجعه به سایت http://mosharekat.behzisti.ir واریز و پرداخت کنند.

لازم به ذکر است؛ سازمان بهزیستی به عنوان متولی سلامت اجتماعی و با استفاده از دستوالعمل های پیشگیرانه، از زمان شیوع بیماری کرونا تاکنون توانسته است با مدد و فداکاری کارکنان و مددیاران خود و خیرین گرامی، مراقبت از سالمندان، معلولان، فرزندان بی سرپرست و سایر افراد تحت پوشش را با موفقیت انجام دهد.

کد خبر 17529

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =

دسترسی سریع به سامانه ها