فرماندار

معاون مدیر کل و رئیس اداره بهزیستی شهرستان شاهرود به اتفاق کارکنان با فرماندار شهرستان شاهرود دیدار داشتند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان سمنان به مناسبت هفته بهزیستی معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی شهرستان شاهرود به اتفاق همکاران با فرماندارشهرستان شاهرود دیدار داشتند.

کرم محمدی فرماندار شاهرود در این دیدار ضمن تبریک هفته بهزیستی بیان داشت:اداره بهزیستی شهرستان شاهرود از جمله دستگاههایی است که بیشترین رضایت مندی ارباب رجوع را در سطح شهرستان و در بین دیگر دستگاههای اجرایی دارد.

فرماندار در ادامه تاکید کرد: در راستای یکپارچه کردن کمکهای نقدی و غیرنقدی و تقویت مشارکتهای مردمی تقویت تعاملات برون سازمانی و نشست  با خیرین در دستور کار قرار گیرد .

ایشان فعالیتها و خدمات مراکز نگهداری جامعه هدف بهزیستی را عالی دانستند و از زحمات معاون مدیر کل و رئیس اداره وکارکنان اداره بهزیستی شهرستان شاهرود تقدیر و تشکر کردند.

کرم محمدی گفت:کنترل و درمان اعتیاد از جمله فعالیتهای تخصصی سازمان بهزیستی است و  با توجه به شرایط اقتصادی در جامعه  امروز نیاز به تدبیر برای اشتغال معتادین بهبود یافته بیش از پیش  حس می شود.

فرماندار شهرستان شاهرود در جمع کارکنان اداره بهزیستی شهرستان خواستار ارائه خدمات رایگان  مشاوره ژنتیک برای عموم جامعه شد وآن را نوعی سرمایه گذاری در جهت کاهش معلولیتها درسطح جامعه دانست.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =

پربازدیدترین

نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.