کد خبر: 1653
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۸
بهزیستی ایلام

ایلام| دکتر زهرا همتی مدیر کل بهزیستی ایلام در پیامی هفته بهزیستی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی ایلام، متن کامل این پیام به شرح ذیل است:


"سازمان بهزیستی در حالی سی و نهمین سالگرد را میگذراند که امروز با ارایه حدود ‭200‬ ماموریت علاوه بر حمایتهای مالی با ورود به حوزه های تخصصی در زمینه پیشگیری، درگاه بسیاری از آسیبها و معلولیتها را مسدود و همچنان دغدغه به زیستن افراد جامعه را دارد.

عملکرد موفق و درخشان این سازمان موجب شده تا در برنامه ششم توسعه مسوولیت ارتقا سلامت اجتماعی جامعه نیز به بهزیستی واگذار و این دستگاه را در مسیر تازه ای از وظایفش قرار دهد.

بی شک سلامت اجتماعی جامعه تحقق نمی یابد مگر با احساس مسوولیت اجتماعی و اجماع همگانی اعم از مردم، مسوولان وارگانهای مختلف تا بتوان به اهداف مورد نظر دست یافت.

این سازمان درصدد است در کنار ارایه خدمات و انجام ماموریتها با عملکرد شفاف و توانمندسازی جامعه هدف بیش از گذشته رسالت خود را انجام دهد.

اینجانب ضمن تقدیر از خدمات و تلاشهای کارکنان خدوم بهزیستی هفته بهزیستی را به عموم کارکنان و جامعه هدف بهزیستی تبریک عرض مینمایم."

زهرا همتی
مدیر کل بهزیستی ایلام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

پربازدیدترین

نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.