همراهی ۲۷ مالک حامی کودک با پویش همدلی در البرز

مدیرکل بهزیستی استان البرز با اشاره به راه‌اندازی پویش همدلی در استان البرز، گفت: تا کنون ۲۷ مالک مهدکودک در استان البرز به این پویش پیوسته اند و امیدواریم این روند ادامه پیدا کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز ، مدیرکل بهزیستی با اشاره به راه اندازی پویش همدلی در استان البرز در جمع خبرنگاران گفت : با عنایت به ارائه خدمات به حدود۱۳ هزار کودک شش ماهه تا  شش ساله در ۲۷۰  مهدکودک بهزیستی  و تعطیلی مهدهای کودک استان از ۴ اسفندماه به دلیل ویروس کرونا ، تعدادی از مهدهای کودک در زمینه پرداخت اجاره بهاء با مشکلات عدیده ای مواجه شده اند . 

دکتر اسدالله حیدری افزود : به همین منظور سازمان بهزیستی با راه اندازی پویش همدلی در راستای بخشش اجاره بهای مهدهای کودک توسط مالکین دلسوز اقدام نمود.

وی ادامه داد : در این پویش تاکنون  ۲۷ نفر از مالکان ساختمان مهدهای کودک در سطح شهرستانهای استان نسبت به بخشش اجاره بهاء اقدام نمودند که به تفکیک در شهرستان کرج ۹ مورد ، فردیس ۱۱ مورد  ، ساوجبلاغ  ۴ مورد و نظرآباد ۳ مورد همکاری و مساعدت داشته اند.

 مدیرکل بهزیستی استان ضمن تقدیر از مالکان محترم اظهار امیدواری کرد که طی روزهای آتی همچنان شاهد پیوستن مالکین سایر مهدهای کودک به پویش همدلی در راستای حمایت از سرمایه گذاران حوزه کودک باشیم.

این مقام مسئول در پایان گفت : بهزیستی استان در فرصت مناسب و بعد از پایان یافتن ویروس کرونا با اهدای نشان «حامی کودک» و لوح تقدیر از توجه و بخشش مشارکت کنندگان در این طرح  تقدیر خواهد کرد.

کد خبر 16195

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

دسترسی سریع به سامانه ها