کمک بیش از یک میلیارد ریالی خیرین زنجانی  به مددجویان بهزیستی

زنجان | مدیر کل بهزیستی استان زنجان از کمکهای خیرین زنجانی به ارزش بیش از 136 میلیون تومان جهت پیشگیری از شیوع ویروس کووید 19 خبر داد و اظهار کرد : خیرین زنجانی همگام با مردم و دولت در جهت پیشگیری از بیماری کرونا اقدامات مناسبی انجام داده اند.


به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان زنجان محمد محمدی با بیان اینکه خیرین پیش از این نیز در کارهای خیرخواهانه، کمک به ایتام و خانواده‌های محروم نقش زیادی داشتند ، افزود : باتوجه به شرایط جامعه هدف بهزیستی وشیوع ویروس کرونا و همت والای خیرین در سطح استان ، اقلام بهداشتی به ارزش 31 میلیون تومان از طریق حسینیه اعظم ، موسسه خیریه امام جعفر صادق و همچنین موسسه کلبه مهربانی در اختیار جامعه هدف بهزیستی قرار گرفت .
وی افزود : در شهرستان ابهر به جهت تعطیلی کسب و کار خرد مددجویان و تامین معیشت آنها مبلغ 30میلیون تومان از جانب خیرین این شهرستان به حساب مددجویان واریز گردید وهمچنین پک موادشوینده وضدعفونی کننده،ماسک ولوازم بهداشتی و مواد غذایی به ارزش 17 میلیون تومان  به 85نفرو به هرنفر200هزارتومان خریداری ودراختیارمددجویان قرارگرفته شد.
محمدی عنوان کرد :  اهدا 500 ماسک و توزیع اقلام بهداشتی و تامین معیشت تعدادی از مددجویان به ارزش نزدیک به 30 میلیون تومان از اقدامات خیرین  شهرستان  خرمدره جهت پیشگیری از ویروس کرونا بوده است .
این مقام‌مسئول  با اشاره به اینکه در شهرستان خدابنده نیز خیرین نزدیک به 23 میلیون تومان برای تهیه اقلام بهداشتی از قبیل ماسک و مواد ضدعفونی کننده یاری رسانده اند، عنوان نمود : در تمامی مراکز روزانه و شبانه روزی بهزیستی استان، توزیع نذورات ممنوع است و از مردم خیر و نوعدوست استان خواستاریم تا بهبود شرایط کنونی، نذورات خود را در قالب وسایل بهداشتی و یا کمک‌های نقدی به این مجموعه انجام دهند.
وی بااشاره به اختصاص شماره حساب 210091434524111 نزد بانک توسعه تعاون جهت پرداخت کمک های نقدی مردم نوعدوست زنجانی خاطرنشان کرد : جلب و جذب مشارکت های مردمی در رفع مشکلات مددجویان و معلولین نقش بسزایی داشته و کلیه نذورات نقدی و غیر نقدی اهدایی از سوی خیرین بین نیازمندان ،سالمندان ،ایتام و دیگر مددجویان در اسرع وقت توزیع خواهد گردید.
 
 

کد خبر 15382

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =

دسترسی سریع به سامانه ها