کد خبر: 1278
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴
شورای معاونین

دکتر حسین نحوی نژاد : مسئولان استانی و شهرستانی ، جهت رفع مشکل توانخواهان و افراد دارای معلولیت همگام با بهزیستی هستند.

جلسه شورای معاونین در شانزدهم تیرماه با حضور معاونین ، روسای دوایر ستادی ، ریاست بهزیستی شهرستان رشت و ... برگزار گردید.

مدیرکل بهزیستی گیلان در این جلسه مقرر کرد تمامی بازدید ها باهمراهی مسئولان استانی و شهرستانی جهت رفع مشکل توانخواهان و افراد دارای معلولین انجام پذیرد .

وی اعلام داشت جهت آگاهی بیشتر، نسبت به نحوه ارائه خدمات سازمان بهزیستی به جامعه هدف و عموم مردم نمایشگاهی در پارک شهررشت برپا گردد .

در ادامه نماینده محترم مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ، مهندس کوچکی نژاد به این جلسه اضافه شده و به بررسی و راهکار جهت تسهیل در امور مددجویان و توانخواهان با مدیرکل سازمان و اعضای جلسه به بحث و تبادل نظر پرداختند .

در پایان مدیرکل بهزیستی گیلان ابلاغ های جدید سازمان را با دستان نماینده محترم رشت به آنان تقدیم نموده تا با انگیزه و پشتکار در سمت جدید شروع به کار نمایند .  

لازم به ذکر است : درابلاغ های جدید سرکار خانم یکتایی در سمت مشاور امور بانوان ، سرکار خانم جهانی در سمت مسئول شبه خانواده و سرکار خانم شادکام نیز به عنوان رئیس دفتر مدیریت کار خود را آغاز کردند .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =

پربازدیدترین

«« نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.

 • ماشین تولیدکننده کار کودک باید متوقف شود/ صدای رسای فقرا و گروه‌های خاموش خواهم بود

  ماشین تولیدکننده کار کودک باید متوقف شود/ صدای رسای فقرا و گروه‌های خاموش خواهم بود

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در یادداشتی همزمان با روز جهانی مبارزه با کار کودک اعلام کرد که ۵۰ درصد کودکان کار را در کشور مهاجران تشکیل می‌دهند و معتقد است، برای حل این مسائل باید سیاستگذاری مشارکتی مدنظر قرار گیرد.