عکس کارشناس رفاه

ایلام | کارشناس رفاه اداره کل بهزیستی ایلام گفت: 91سهمیه رفاهی فصل تابستان امسال از سوی سازمان بهزیستی کشور برای کارکنان این اداره کل اخذ شده است.

خداداد عبداللهی روز یکشنبه با اعلام این مطلب افزود: این سهمیه ها مربوط به امکانات رفاهی، فرهنگی و آموزشی مجتمع های خراسان رضوی به تعداد 14سهمیه، تنکابن 14سهمیه، خزر آباد 53 سهمیه، گلستان چهار سهمیه، مریوان دو سهمیه و همدان چهار سهمیه است.

وی ادامه داد: استفاده کارکنان از این سهمیه ها از 24خردادماه امسال آغاز و تا 31 شهریورماه پایان فصل تابستان ادامه خواهد داشت.

وی اظهار کرد: علاوه بر این امکانات رفاهی همچنین زمینه استفاده کارکنان از خوابگاه های ادارات بهزیستی سراسر کشور به تعداد 60 مورد از ابتدای اردیبهشت ماه تاکنون فراهم شده است.

وی افزود: از اول فرودین ماه تاکنون 31مورد اسکان برای کارکنانی که ماموریت داشته اند فراهم شده است.

به گفته وی، زمینه اسکان کارکنان این سازمان در این مدت در خوابگاه های آذربایجان شرقی و غربی، چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه، لرستان، اصفهان، سمنان، تهران، اردبیل، قم، قزوین، مرکزی، البرز و گیلان با رایزنی لازم انجام شده است.

وی از همراهی مدیر کل، معاونت پشتیبانی و منابع انسانی و رئیس نیروی انسانی در این خصوص تقدیر کرد و با توجه به نیاز و درخواست کارکنان خواستار افزایش سهمیه رفاهی کارکنان بویژه مریوان و همدان از سوی مسئولان حوزه رفاه بهزیستی کشور شد.

پایان/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

پربازدیدترین

نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.