کد خبر: 1096
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵
فراخوان

بهزیستی استان تهران در راستای اجرای مفاد ماده 28 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، در نظر دارد واحدهای تحت پوشش خود را از طریق انعقاد قرارداد اجاره واگذار نماید. متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به بهزیستی شهرستان مربوطه یا اداره کل بهزیستی استان تهران، دفتر حقوقی از تاریخ درج آگهی به مدت یک هفته مراجعه و نسبت به ارائه درخواست کتبی خود اقدام نمایند.

شهرستان ری:

1- واگذاری مرکز کوروس (سوله شماره 4) به متراژ حدود 100مترمربع جهت ارائه خدمات تولیدی به نشانی: شهرری-خیابان فدائیان اسلام-جنب درمانگاه تأمین اجتماعی-کوچه مختاری-مرکز خدمات بهزیستی کوروس.
2- واگذاری مرکز کوروس (سوله شماره 6) به متراژ حدود 100 مترمربع جهت ارائه خدمات تولیدی  به نشانی: شهرری-خیابان فدائیان اسلام-جنب درمانگاه تأمین اجتماعی-کوچه مختاری-مرکز خدمات بهزیستی کوروس.
3-واگذاری قسمتی از مرکز حسن آباد به متراژ حدود 100مترمربع جهت راه اندازی مهدکودک به نشانی: حسن آباد-فشافویه- خیابان خلیج فارس-شهرک جانبازان-بوستان دهم-کوچه محرمی-نبش میدان جانبازان.
4-واگذاری قسمتی از مرکز مخبر (واحد ارتوپد فنی با تجهیزات) به متراژ حدود 130 مترمربع جهت ارائه خدمات ارتوپدی به نشانی: خزانه بخارائی-خیابان هرندی-کوچه زارعی.(ارتوپد فنی مشروط به داشتن مجوز فعالیت)
5-واگذاری قسمتی از مرکز مخبر (واحد فیزیو تراپی) به متراژ حدود 100 مترمربع جهت ارائه خدمات فیزیوتراپی به نشانی: خزانه بخارائی-خیابان هرندی-کوچه زارعی. (فیزیوتراپی مشروط به داشتن مجوز فعالیت)
6-واگذاری یک باب مغازه به متراژ حدود 48 مترمربع با کاربری تجاری به نشانی: سیزده آبان-بلوار اصلی- پشت بانک تجارت.
7-واگذاری یک اتاق از طبقه دوم پایگاه کهریزک به متراژ حدود 40 مترمربع جهت ارائه خدمات کلینیک مددکاری نشانی: کهریزک-شهرک شهدا-خیابان سایت اداری-جنب اداره ثبت اسناد.

بهزیستی استان تهران: تهران، خیابان ولیعصر (عج)، نبش خیابان شهید دستگردی(ظفر).
بهزیستی شهرستان ری :تهران-شهر ری- روبروی آتش نشانی- جنب فروشگاه رفاه- اداره بهزیستی شهرستان ری .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =

پربازدیدترین

«« نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.

 • ماشین تولیدکننده کار کودک باید متوقف شود/ صدای رسای فقرا و گروه‌های خاموش خواهم بود

  ماشین تولیدکننده کار کودک باید متوقف شود/ صدای رسای فقرا و گروه‌های خاموش خواهم بود

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در یادداشتی همزمان با روز جهانی مبارزه با کار کودک اعلام کرد که ۵۰ درصد کودکان کار را در کشور مهاجران تشکیل می‌دهند و معتقد است، برای حل این مسائل باید سیاستگذاری مشارکتی مدنظر قرار گیرد.