پویش کشوری حلقه وصل و لبخند زمستانه در انتظار مشارکت‌های مردمی

پویش کشوری حلقه وصل و لبخند زمستانه در آغاز فصل سرما نیازمند مشارکت همه جانبه مردم و خیرین است.

حمیده محدث، معاون هماهنگی موسسات غیر دولتی، مشارکت های مردمی و اشتغال بهزیستی خراسان رضوی در گفت و گو با خبرنگار اداره کل بهزیستی خراسان رضوی اظهارداشت: پویش کشوری حلقه وصل یکی از طرح هایی است که همزمان با سایر استان‌های کشور در اداره کل بهزیستی خراسان رضوی نیز پیگیری می شود و با توجه به اینکه اعتبارات دولتی برای کمک هزینه ازدواج مددجویان محدود است از طریق این طرح به دنبال مشارکت های مردمی هستیم.

وی افزود: متاسفانه با توجه به کمبود اعتبار نتوانستیم کمک های بلاعوض به مددجویان داشته باشیم و از ابتدای سال تاکنون تنها به 112نفر از مددجویان کمک هزینه پرداخت شده است در حالی که 2هزار و 17نفر از مزدوجینی که شرایط بهزیستی را دارند در نوبت کمک هزینه جهیزیه هستند. لذا امیدواریم خیرین همانند گذشته یار بهزیستی باشند و در پویش حلقه وصل ما را یاری کنند .

محدث تصریح کرد: پویش کشوری لبخند زمستانه نیز یکی دیگر از طرح هایی است که با توجه به شروع فصل زمستان و نیاز مددجویان بهزیستی به لوازم گرمایشی در سطح کشور راه اندازی شده است. در این پویش مردمی لباس های گرم و وسایل گرمایشی بلااستفاده خانواده ها را به منظور کمک به مددجویان بهزیستی در فصل زمستان جمع آوری می کنیم.

معاون مشارکت‌های مردمی و اشتغال بهزیستی خراسان رضوی با اشاره به روش های پرداخت الکترونیکی مشارکت های نقدی در پویش لبخند زمستانه و حلقه وصل گفت: علاقه مندان به مشارکت در این طرح ها می توانند از طریق تلفن همراه به کد #1400026*4*733* و مشترکین همراه اول از طریق کد#741*1*، اپلیکیشن باد صبا در قسمت نیکوکاری، تله پرداز اپلیکیشن آپ، سامانه صدقه تلفنی 9095115001و یا شماره کارت7324-9951-9918-6037 و شماره حساب سیبا 2173451711000 بانک ملی به حساب اداره کل بهزیستی خراسان رضوی در این طرح ها مشارکت داشته باشند.

کد خبر 10569

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک