۱۳۹۵/۱۱/۲۱
دعوت معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور برای برگزاری با شکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن
 
معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در پیامی به مناسبت گرامیداشت ۲۲ بهمن‌ سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برای تاکید مجدد بر ادامه راه برای رسیدن به اهداف والای امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی و پاسخ به دعوت رهبر معظم انقلاب همگان را به راهپیمایی دعوت کرد.
دعوت معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور برای برگزاری با شکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل، «انوشیروان محسنی‌یندپی» معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور همزمان با آغاز سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در پیامی بهار آزادی را تبریک گفت.
متن پیام به شرح ذیل است:
بسمه تعالی

انقـلاب ما انفجـار نور بود
                                                           امام خمینی(ره)

 
دهه مبارک فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در لبیک به ندای معمار کبیر انقلاب برای مبارزه با طاغوت و استقرار نظام الهی هر آنچه داشتند را در طبق اخلاص نهاده و با نثار خون خود نهال انقلابی را آبیاری کردند که با گذشت این سال‌ها همچنان برای همه مردم آزاده و اصیل جهان شایسته عزت و احترام و الگوی عملی مردم سالاری دینی است. خدا را شاکریم که پرچم پر افتخار این انقلاب با شکوه امروز در دستان پرتوان زعیم عالیقدری از سلاله پاکان به اهتراز درآمده است و تأسی از فرمان و رهنمودهای خردمندانه و داهیانه آن معظم له از سوی آحاد این ملت شهید پرور موجب تداوم راه خطیر تا پیوستن به انقلاب مهدی موعود(عج) می‌باشد.

اینجانب با افتخار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام شهدا و قدردانی از خون تمامی شهیدان به حق پیوسته انقلاب و دفاع مقدس، در آستانه سی و نهمین بهار انقلاب، سالروز طلوع آفتاب ایمان و امید را به آحاد ملت شهید پرور ایران بالاخص خانواده بزرگ بهزیستی تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. ما امروز برای بالندگی بیش از پیش ارزش های نظام و انقلاب تحت رهبری عالمانه مقام معظم رهبری و تبعیت از سیاست‌های ارزشمند دولت محترم تدبیر و امید که در حال حاضر عرصه‌های نوینی را در پیش روی ملت صبور و مقاوم ایران در جهان اسلام و نظام بین الملل گشوده است با آرمان‌های امام راحل(ره) 
بیعت مجدد می‌نمائیم و فردا، 22 بهمن همراه با اقشار جامعه در پاسداشت از ارزش های انقلاب شکوهمند اسلامی در راهپیماییشرکت می نماییم و هم قسم با همرزمان دیروز و تلاشگران امروز تا آخرین توان خود از اقتدار و عزت میهن اسلامی حراست نموده و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.
 
دکتر انوشیروان محسنی بندپی
معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور
منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور
تعداد بازدیدها : ۱۰۴۲
      
کلیه حقوق این سایت به سازمان بهزیستی کشور تعلق دارد.
سایت های مرتبط
سامانه ها
پیوندها