banner-behzisti
جمعه 2 فروردين 1398   09:19:39
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
بهزیستی در رسانه
1397/10/5 چهارشنبه

استاندار تهران: فارغ از نگاه‌های سیاسی از افراد شایسته استفاده کنیم

استاندار تهران گفت: در سازمان بهزیستی در تصدی دادن به زنان نسبت به دستگاه‌های دیگر پیشرفت کرده‌ایم.

به گزارش ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در مراسم افتتاحیه نشست تخصصی تشکلهای اجتماعی و آیین پاسداشت خدمات شهیندخت مولاوردی با بیان اینکه فراهم کردن رفاه و رضایت برای مردم نیازمند الزاماتی است گفت: برای رسیدن به توسعه مطلوب و پایدار و رضایتمند باید از همه ظرفیت‌های انسانی در درون جامعه استفاده کنیم.
وی با بیان اینکه باید فارغ از نگاه سیاسی از هر شخصی که شایستگی دارد استفاده کنیم و در راه بالندگی کشور گام برداریم ادامه داد: نیمی از جمعیت کشور زن هستند؛ در صندلیها و دانشگاهها و جاهایی که نبوغ و استعداد وجود دارد، زنان از مردان جلوتر هستند.

بندپی با طرح این پرسش که چرا باید جاممان را از نیمی از استعدادها محروم کنیم؟ بیان کرد: باید برای مقابله با آسیبهای اجتماعی از روشهای اجتماعی و سازمانهای مردم نهاد بهره بگیریم، به عبارت دیگر باید آسیبهای اجتماعی را با روشهای اجتماعی درمان کنیم.


وی با اشاره به انسجام اجتماعی افزود: انسجام اجتماعی را با فراگیر کردن تشکل های مردم نهاد و شکل گیری احزاب قانونی در جامعه فراهم کنیم که این مسئله یکی از ضروریات جامعه ما برای رشد، توسعه و بالندگی است.


استاندار تهران گفت: قانون حمایت از کودکان نشان می‌دهد میان نمایندگان زن در مجلس شورای اسلامی، سازمان بهزیستی و معاونت امور زنان و خانواده تلفیقی ایجاد شده تا بتوانیم ابزار کار برای رعایت حقوق کودکان را به کار گیریم.

لینک خبر!

منبع خبر: ایسنا
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4324711
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18054538 تعداد بازديد زيرپورتال: 4965264 اين زيرپورتال امروز: 2321 سایت در امروز: 8575 اين صفحه امروز: 2098