banner-behzisti
يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   08:35:01
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استانی
1397/11/3 چهارشنبهمدیر کل بهزیستی استان مازندران در پویش لبخند مهر زمستانه:

هرجا که مردم حضور داشته اند، خدمات به بهترین نحو انجام شده است

با حضور دکتر محمدعلی کوزه گر معاون مشارکت های مردمی، دکتر کاشی مسئول دبیرخانه اشتغال و دکتر اقطار رئیس دبیرخانه مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی کشور، دکتر سید سعید آرام مدیر کل بهزیستی مازندران و جمعی از مدیران استانی پویش لبخند مهربانی زمستانه تهیه لباس گرم برای کودکان مناطق کم برخوردارمنطقه نوبنیاد ساری،برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل به نقل از مازندران؛"سعید آرام" اقدامات بهزیستی در جهت محرومیت زدایی را هدف غایی انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: بهزیستی از این جهت که با هدف فقر زدایی و رفع محرومیت ها برای قشر کم توان جامعه گام برمی دارد مولود انقلاب اسلامی است.

مدیر کل بهزیستی استان مازندران با بیان اینکه پس از چهل سال از انقلاب اسلامی بهزیستی به جایگاهی رسیده است که مردم آن را به عنوان یک دستگاه اثربخش پذیرفته اند؛تصریح کرد: بخش عمده ای از اثر بخشی اقدامات نتیجه اعتماد مردم و حضور خودشان در غالب مشارکت ها و خیر جمعی در کنار بهزیستی است.

وی با تاکید بر اینکه عمده فعالیت های بهزیستی از طریق خود مردم صورت میگیرد خاطرنشان کرد: بهزیستی با واگذاری بیش از 85 درصد خدمات به بخش غیر دولتی پیشقراول واگذاری خدمات به مردم است.

دکتر آرام با تاکید بر افزایش مسئولیت اجتماعی و مشارکت های مردمی  افزود: هرجا که مردم حضور داشتند خدمات به بهترین نحو انجام شد .

مدیر کل بهزیستی استان مازندران با اشاره به اقدامات بهزیستی در جهت فقرزدایی در مناطق محروم، با اشاره به پویش لبخند مهربانی در مهر ماه متذکر شد: تحت پویش لبخند مهربانی با همکاری خیرین بزرگوار بیش از 9 هزار دانش آموز تحت پوشش با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد ریال بسته لوازم التحریر دریافت نمودند.

وی  با بیان اینکه تحت تحریم های ظالمانه تهیه لوازم کمک توانبخشی با مشکلات زیادی روبرو شد به تهیه پوشینه با اعتبار 120 میلیون تومیانی اشاره وخاطرنشان کرد: همچنین در ماه مبارک رمضان بیش از 22 هزار خانوار تحت پوشش سبد غذایی به ارزش 150 هزار تومان دریافت کردند.

دکتر آرام  با اشاره به اقدامات بهزیستی مازندران در سی منطقه آسیب خیز با بیش از 2 هزار کودک در حاشیه مهد ها و 3 هزار دانش آموز در این مناطق گفت: تداوم فعالیت های این چنینی در گرو شناخت درست خانواده ها و تامین آن در جهت تغییر در کیفیت زندگی آنها برای برخورداری از حق شهروندی است.

در پایان، بسته  کامل لباس گرم به کودکان و نوجوانان منطقه نوبنیاد ساری اهدا شد.

منبع خبر: روابط عمومی و امور بین الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4548965
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18934089 تعداد بازديد زيرپورتال: 5228117 اين زيرپورتال امروز: 2399 سایت در امروز: 7985 اين صفحه امروز: 2011