banner-behzisti
شنبه 27 بهمن 1397   02:38:39
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استانی
1397/4/17 يكشنبه

۲۳۵۰ نفر از خدمات اورژانس اجتماعی در استان سمنان بهره‌مند شدند

دو هزار و ۳۴۵ نفر طی یک سال گذشته از خدمات اورژانس اجتماعی استان بهره‌مند شدند، گفت: بیشترین تماس درباره کودک‌ آزاری بوده است.

به گزارش  روابط عمومی و امور بین الملل به نقل از خبرگزاری مهر سمنان ؛علیرضا ایزد پوردر حاشیه بازدید "معصومه ابتکار" از اورژانس اجتماعی سمنان و بابیان اینکه دو هزار و ۳۴۵نفر در یک سال گذشته از خدمات اورژانس اجتماعی استان بهره‌مند شدند، تأکید کرد: اورژانس اجتماعی در چهار شهرستان سمنان، شاهرود، دامغان و گرمسار فعالیت دارد.

وی افزود: ازنظر فراوانی تماس‌ها با اورژانس اجتماعی به گواه آمار اما طی یک سال گذشته کودک‌آزاری، همسر آزاری، معلول آزاری، فرار از منزل، زنان در معرض آسیب، خودکشی و اختلافات حاد خانوادگی که بعضاً به زدوخورد نیز می‌انجامد بیشترین فراوانی‌ها در بین تماس‌های اورژانس اجتماعی هستند.

حضور ۳۰ کارشناس در اورژانس اجتماعی سمنان

مدیرکل بهزیستی استان سمنان گفت: ۳۰ کارشناس، روان‌شناس و مددکار اجتماعی در  واحدهای اورژانس‌ اجتماعی سراسر استان فعالیت دارند و در طول سال به قشر آسیب‌پذیر جامعه خدمات می‌دهند.

ایزد پور گفت: خدمات مشاوره حضوری و تلفنی،دوره‌های آموزشی و مهارت افزایی اجتماعی و حتی کمک‌های مالی در زمره خدماتی هستند که توسط کارشناسان اورژانس اجتماعی ارائه می‌شود.

وی افزود: خدمات اجتماعی به‌صورت رایگان در خدمت هم استانی‌ها است تا بتواند بخشی از آلام مردم دردمند و رنج‌کشیده این استان را برطرف و یا کاهش دهد.

منبع خبر: روابط عمومی و امور بین الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 3998617
تعداد بازديد کنندگان سايت: 16825034 تعداد بازديد زيرپورتال: 4585863 اين زيرپورتال امروز: 958 سایت در امروز: 2686 اين صفحه امروز: 832