banner-behzisti
جمعه 2 فروردين 1398   08:20:00
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استانی
1397/4/17 يكشنبهمعاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در بازدید از استان سمنان:

دولت ‌از سازمان بهزیستی و تقویت اورژانس اجتماعی حمایت می‌کند

تقویت فعالیت اورژانس اجتماعی و راه‌اندازی آن در تمام شهرهای ایران در دستور کار دولت قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل به نقل از سمنان" معصومه ابتکار" معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در حاشیه بازدید از اورژانس اجتماعی سمنان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: مهم‌ترین زمینه‌های حمایتی و موفق‌ترین طرح‌ها در ارتباط با مقابله با آسیب‌های اجتماعی فعالیت‌های بهزیستی در زمینهٔ اورژانس اجتماعی و خدمات مشاوره‌ای این سازمان است.
وی اورژانس اجتماعی را به‌عنوان یک عامل بازدارنده دانست و افزود: خط 123 می‌تواند افراد را در مقابل خشونت‌ها و انواع آسیب‌های اجتماعی حفاظت کند.
معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه خدمات اورژانس اجتماعی در اکثر شهرها ارائه می‌شود تأکید کرد: تقویت فعالیت اورژانس اجتماعی و راه‌اندازی آن در تمام شهرهای ایران در دستور کار دولت قرار دارد.
وی با بیان اینکه حمایت از سازمان بهزیستی و تقویت اورژانس اجتماعی یکی از سیاست‌های دولت در این دوره است اذعان کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌هایی که دولت برای ارتقا و بهبود وضعیت زنان در جامعه دارد توان‌افزایی در مهارت‌های مختلفی که به کارآفرینی و نقش‌های اقتصادی زنان کمک می‌کند است.
ابتکار از برگزاری همایش بین‌المللی مشاغل دانش‌بنیان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: بررسی راهکارهای علمی در توسعه مشاغل خانگی، صنایع‌دستی و غیره از مهم‌ترین اهداف برگزاری این همایش است.
وی ابراز داشت: ارتقای سطح درآمد بانوان سرپرست خانوار و ایجاد اشتغال پایدار از مهم‌ترین رویکردهای ما در برگزاری این همایش است.
معاون رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه توسعه فعالیت سمن‌ها در این راستا نقش‌آفرین است اذعان کرد: بهره‌گیری از فناوری و علم نو در مشاغل بانوان به‌ویژه صنایع‌دستی و مشاغل خانگی امکان توسعه و گسترش بازاریابی و تبلیغات محصولات تولیدی را به بانوان می‌دهد.

منبع خبر: روابط عمومی و امور بین الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4324351
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18052956 تعداد بازديد زيرپورتال: 4964867 اين زيرپورتال امروز: 1939 سایت در امروز: 6993 اين صفحه امروز: 1738