banner-behzisti
جمعه 2 فروردين 1398   08:20:11
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار ستادی
1397/10/10 دوشنبه

نخستین انتصاب سازمان بهزیستی به فروغی نعمت اللهی رسید

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور طی حکمی «غلامرضا فروغی نعمت اللهی» را به عنوان مشاور بهزیستی منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل؛مشاور جوان و پرانگیزه سازمان بهزیستی؛ که به مدد لطف پروردگار و با تلاش بی وقفه در روزگاری دور؛تمامی موانع را هموار کرد و در سایه همت مردانه اش از روزهای کودکی تا به امروز که به عنوان دانشجوی دکتری رشته مدیریت دولتی شناخته می شود؛ اشتیاق ،صبر و سعی تنها همدمان زندگی اش بوده اند.

وی همچنین مدال طلای جوان ترین مخترع جهان در سال 2011 میلادی را به گردن آویخته است و در فهرست بلندبالای افتخاراتش انواع فعالیت های علمی،فرهنگی،مذهبی و ... به چشم می خورد.

"وحید قبادی دانا" معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور دراولین نشست صمیمانه  با مسئولان سازمان های مردم نهاد فعال در حوزه بهزیستی ؛ جلوه ای از مشارکت بهزیستی با سازمان های غیر دولتی را به نمایش گذاشت و از آنها برای انتصاب نخستین مشاور خود نظر خواهی کرد که تمامی حضار به اتفاق با این انتخاب موافقت کردند و "فروغی نعمت اللهی" را  به عنوان مشاور رئیس سازمان بهزیستی منصوب نمودند.  

امید است این انتخاب سرمشقی برای بهره مندی مسئولان و نهادهای کشوری از جوانان ممتاز و موفق این آب و خاک  و الگویی برای تمامی  فرزندان این مرز و بوم باشد.

برای مشاهده رزومه وی اینجا کلیک کنید!

منبع خبر: روابط عمومی و امور بین الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4324353
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18052961 تعداد بازديد زيرپورتال: 4964871 اين زيرپورتال امروز: 1943 سایت در امروز: 6998 اين صفحه امروز: 1740