banner-behzisti
شنبه 27 بهمن 1397   02:17:15
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار ستادی
1397/9/14 چهارشنبه

بازدید استاد دانشگاه استراتکلاید اسکاتلند از یک مرکز شبه خانواده دختران در تهران

«یان میلیگان » پرفسور تمام دانشگاه استراتکلاید اسکاتلند و مشاور بین المللی در حوزه پس از ترخیص کودکان از مراکز شبه خانواده، به همراه جمعی از مسئولان و کارشناسان بهزیستی شهر تهران از یکی از مراکز شبه خانواده دختران در استان تهران بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل؛ در این بازدید از نحوه تعامل و شیوه های پرورش و نگهداری از این فرزندان ،گزارشی توسط کارشناسان حاضر برای مهمانان ارائه شد.
 
"پرفسور میلیگان" با اشاره  به تفاوت برنامه های فرزند پروری مراکز شبه خانواد ه در ایران و اسکاتلند،بازدید خود از این مرکز را بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود:از مهمترین نیازهای بچه ها  احساس تعلق و دوست داشتنی بودن است که  فرزندان مراکز شبه خانواده در اسکاتلند و بریتانیا،پس از ترخیص از مراکز در این زمینه رضایت ندارند.همچنین آمار گرایش به تحصیلات عالیه در بین  آنان-بر خلاف فرزندان مراکز ایرانی-نیز رضایت بخش نیست. موفقیت های شما در این زمینه بسیار ارزشمند است و لازم است که شما را الگوی خودمان قرار دهیم.

 

این برنامه با اجرای برنامه شعرخوانی توسط دختران و  اهدای هنرهای دستی آنها به مهمانان پایان یافت.

منبع خبر: روابط عمومی و امور بین الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 3998495
تعداد بازديد کنندگان سايت: 16824671 تعداد بازديد زيرپورتال: 4585731 اين زيرپورتال امروز: 826 سایت در امروز: 2323 اين صفحه امروز: 710