banner-behzisti
دوشنبه 29 بهمن 1397   15:59:15
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار ستادی
1397/7/19 پنجشنبهدر حاشیه هشتمین جشنواره ورزشی بیماران اعصاب و روان سراسر کشور؛

جشنواره ورزشی بیماران اعصاب و روان سراسر کشور برگزار شد

نشست بررسی تاثیرگذاری ورزش در ارتقاء کیفی سلامت بیماران اعصاب و روان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این نشست که اساتید دانشگاه، مدیران توانبخشی بهزیستی شهرستان‌های مختلف، و جمعی دیگر از دست‌اندرکاران حضور داشتند، نگرانی‌ها، دغدغه‌ها و نکات ضعف و قوت اقدامات صورت گرفته درخصوص توانبخشی بیماران اعصاب و روان و نقش ورزش در این زمینه مورد بررسی قرار گرفت.

«مصطفی سراج» مدیرکل دفتر امور مراکز توانبخشی و مراقبتی سازمان بهزیستی کشور نیز با تشکر از میزبانان و متولیان برگزاری این جشنواره «موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی و سرای احسان»، بازگشت به جامعه، افزایش اعتماد به‌نفس، استعدادیابی و هدفمندی بیشتر توانخواهان اعصاب و روان را از جمله پیامدهای اصلی این قبیل رویدادهای ورزشی توصیف کرد.

مدیرکل دفتر امور مراکز توانبخشی و مراقبتی سازمان بهزیستی کشور با تاکید بر لزوم بررسی اثربخشی جشنواره‌های ورزشی بر سلامت بیماران روان، ابراز امیدواری کرد که ادبیات مشترکی در حوزه توانمند سازی بیماران روان تولید شود. دراین راستا وی بر نقش کلیدی و محوری مجموعه «سرای احسان» در جهت‌دهی به سایر مراکز توانبخشی سراسر کشور تاکید نمود.

سراج، در پایان یادآور شد: استفاده از ورزش و رویکردهای ورزشی در ارتقاء کیفیت زندگی بیماران روان و استفاده از خدمات یکپارچه برای ارتقاء سلامت روان توانخواهان با استفاده از پتانسیل سازمان های مردم نهاد و متخصصان در این زمینه ضروری است.

 

منبع خبر: اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4033732
تعداد بازديد کنندگان سايت: 16934084 تعداد بازديد زيرپورتال: 4625660 اين زيرپورتال امروز: 9753 سایت در امروز: 26664 اين صفحه امروز: 8674