banner-behzisti
دوشنبه 29 بهمن 1397   16:41:31
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار ستادی
1397/7/19 پنجشنبهبا حضور سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی،

نخستین استخر ویژه معلولان شمال کشور افتتاح و بهره برداری شد/ جامعه کار، کارگری و تولید در اولویت سیاست های حمایتی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی هستند

اولین استخر ویژه معلولان شمال کشور با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال و بهترین امکانات آب درمانی با حضور «انوشیروان محسنی بندپی» سرپرست وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، «پهبد پورشبانان» جانشین رئیس سازمان بهزیستی کشور و «سعید آرام» مدیر کل بهزیستی استان مازندران، در ساری افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آئین افتتاحیه اولین استخر ویژه معلولان شمال کشور، با بیان اینکه مهمترین رکن کنوانسیون و قانون حمایت از حقوق معلولان، بحث مناسب سازی در اماکن عمومی است گفت: بهزیستی با همکاری سایر دستگاه ها در تلاش است تا تمامی اماکن عمومی برای استفاده تمامی معلولین و افرادی که موقتا مشکلات حرکتی دارند آماده شود.

سرپرست وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه در جشنواره شهید رجایی ۲۵ امتیاز برای دستگاه هایی که بحث مناسب سازی را مدنظر دارند درنظر گرفته شده است،افزود : بهزیستی با تعاملی که با دستگاه های اجرایی خصوصا شهرداری ها دارد روز به روز فضای شهری را برای استفاده عموم مردم جامعه آماده می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه سالن ورزشی که امروز افتتاح شد شرایطی را برای عزیزان ضایعه نخاعی و معلولین فراهم کرده تا از خدمات درمانی بهره‌مند شوند تصریح کرد: استخر معلولین شمال کشور با ویژگی‌هایی که دارد آمادگی برگزاری مسابقات ویژه معلولین را دارد.

محسنی بندپی، در پایان با تأکید بر اینکه  جامعه کار، کارگری و تولید در اولویت سیاست های حمایتی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی هستند یادآور شد: دولت در پی تسهیل شرایط زندگی معلولین به دنبال افزایش خدمات دهی در قانون برنامه بودجه است و بیش از60 هزار مسکن طی دولت تدبیر و امید تحویل جامعه هدف بهزیستی داده شده است.

 

منبع خبر: اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4034125
تعداد بازديد کنندگان سايت: 16934984 تعداد بازديد زيرپورتال: 4626083 اين زيرپورتال امروز: 10176 سایت در امروز: 27564 اين صفحه امروز: 9067