banner-behzisti
يكشنبه 27 اسفند 1396   07:10:52
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
 
امتیاز دهی
 
 

بهزیستی در رسانه
1396/1/27 يكشنبهمدیر کل بهزیستی آذربایجان‌ شرقی خبر داد
اجرای طرح محب برای کمک‌های روحی و روانی به سیل زدگان
مدیر کل بهزیستی آذربایجان‎ شرقی از اجرای طرح محب و تشکیل گروه‌ برای کمک‌های روحی و روانی به خانواده‌های سیل زده در سطح استان خبر داد. 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور به نقل از ایسنا محسن ارشدزاده در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به نیاز های شدید  خانواده‌های آسیب دیده به همراهی و همدری در پی از دست دادن عزیزانشان، تاکید کرد: برای کمک به این خانواده‌ها، اداره کل بهزیستی استان این طرح را اجرا می‌کند که اعضای این گروه در تلاشند تا در روزهای سخت در کنار خانواده‌ آسیب‌دیدگان باشند. 

  وی هم چنین با اشاره به حضور مشاوران بهزیستی آذربایجان‌شرقی و نیز مراکز مشاوره غیر دولتی در شهرستان‌های عجب شیر و آذرشهر در قالب گروه‌های محب یادآور شد: در شهرستان آذرشهر سه گروه و در شهرستان عجب شیر نیز دو گروه آماده خدمت رسانی و همدردی با آسیب‌دیدگان هستند و نیز از شهرستان‌‎های مراغه و بناب برای کمک‌های روحی و روانی به سیل زدگان اعلام آمادگی کرده‌اند. 

وی ادامه داد: برنامه‌های مشاوره از روزهای ابتدایی وقوع حادثه آغاز شده است و تا یک ماه نیز ادامه دارد. برنامه‌ها در یک یا دو جلسه اجرا می‌شود و بر حسب شرایط تا 15 جلسه نیز می‌تواند ادامه داشته باشد. 

ارشد زاده از تلاش برای شناسایی آسیب دیدگان مددجویان تحت حمایت بهزیستی آذربایجان‌شرقی در مناطق سیل زده خبر داد و افزود: متاسفانه در شهرستان عجب شیر معلولی جان خود را از دست داده است و به خانه‌های پنج خانواده مددجو آسیب جدی وارد شده‌است و همکاران در حال جمع‌آوری آمار بیشتر در خصوص وضعیت مددجویان در مناطق سیل زده استان هستند.


لینک خبر را اینجا کلیک کنید!

منبع خبر: ایسنا
.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 949886
تعداد بازديد کنندگان سايت: 7305131 تعداد بازديد زيرپورتال: 1173835 اين زيرپورتال امروز: 2325 سایت در امروز: 6184 اين صفحه امروز: 2187