banner-behzisti
يكشنبه 6 خرداد 1397   09:37:59
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استانی
1395/12/25 چهارشنبه

حمایت جدی دولت از فرزندان بهزیستی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه حمایت از فرزندان تحت سرپرست بهزیستی وظیفه تمامی مسئولان است، گفت: دولت در حمایت جدی از فرزندان بهزیستی کم نمی گذارد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل به نقل از آذربایجان شرقی، «سعید شبستری» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با فرزندان تحت سرپرست بهزیستی افزود: خیران استان نسبت به تأمین نیازهای این کودکان در کنار بهزیستی قرار دارند و هیچ نگرانی در تامین نیازهای فرزندان بهزیستی وجود ندارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی افزود: کسانیکه در این مراکز زندگی کرده اند بهتر از هرکس دیگر نیاز و دغدغه های این کودکان را درک می کنند و امیدواریم کودکان امروز در آینده به همنوعان خود خدمت کنند.

وی با اشاره به ارائه بهترین امکانات آموزشی به کودکان اضافه کرد: همه امکانات در مراکز بهزیستی استان برای فرزندان تحت سرپرستی این اداره کل فراهم است و تلاش می کنیم کودکانی مفید برای جامعه تربیت کنیم.
 
در ادامه، «محسن ارشدزاده» مدیر کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی از فرزندخواندگی 47 کودک در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر تعداد یک هزار و 670 کودک بدسرپرست و بی سرپرست در استان تحت سرپرستی بهزیستی هستند و بیش از 400 خانواده در نوبت فرزندخواندگی قرار دارند.
 
مدیر کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی در پایان از نگهداری 300 کودک بی سرپرست و بد سرپرست در 22 مرکز نگهداری شبانه روزی تحت نظارت این اداره کل خبر داد و یادآور شد:  تمامی مراکز شبانه روزی نگهداری کودکان بهزیستی توسط خیران استان به شکل هیات امنایی اداره می شوند.
 
 
 
 
 

منبع خبر: اداره کل روابط عموم یو امور بین‌الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 1518457
تعداد بازديد کنندگان سايت: 9013005 تعداد بازديد زيرپورتال: 1787897 اين زيرپورتال امروز: 3669 سایت در امروز: 10416 اين صفحه امروز: 3367