banner-behzisti
جمعه 8 ارديبهشت 1396   06:46:05
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استانی
1395/12/25 چهارشنبه
حمایت جدی دولت از فرزندان بهزیستی
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه حمایت از فرزندان تحت سرپرست بهزیستی وظیفه تمامی مسئولان است، گفت: دولت در حمایت جدی از فرزندان بهزیستی کم نمی گذارد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل به نقل از آذربایجان شرقی، «سعید شبستری» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با فرزندان تحت سرپرست بهزیستی افزود: خیران استان نسبت به تأمین نیازهای این کودکان در کنار بهزیستی قرار دارند و هیچ نگرانی در تامین نیازهای فرزندان بهزیستی وجود ندارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی افزود: کسانیکه در این مراکز زندگی کرده اند بهتر از هرکس دیگر نیاز و دغدغه های این کودکان را درک می کنند و امیدواریم کودکان امروز در آینده به همنوعان خود خدمت کنند.

وی با اشاره به ارائه بهترین امکانات آموزشی به کودکان اضافه کرد: همه امکانات در مراکز بهزیستی استان برای فرزندان تحت سرپرستی این اداره کل فراهم است و تلاش می کنیم کودکانی مفید برای جامعه تربیت کنیم.
 
در ادامه، «محسن ارشدزاده» مدیر کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی از فرزندخواندگی 47 کودک در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر تعداد یک هزار و 670 کودک بدسرپرست و بی سرپرست در استان تحت سرپرستی بهزیستی هستند و بیش از 400 خانواده در نوبت فرزندخواندگی قرار دارند.
 
مدیر کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی در پایان از نگهداری 300 کودک بی سرپرست و بد سرپرست در 22 مرکز نگهداری شبانه روزی تحت نظارت این اداره کل خبر داد و یادآور شد:  تمامی مراکز شبانه روزی نگهداری کودکان بهزیستی توسط خیران استان به شکل هیات امنایی اداره می شوند.
 
 
 
 
 
منبع خبر: اداره کل روابط عموم یو امور بین‌الملل
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 253209
تعداد بازديد کنندگان سايت: 310131 تعداد بازديد زيرپورتال: 267789 اين زيرپورتال امروز: 1477 سایت در امروز: 1632 اين صفحه امروز: 1400