banner-behzisti
يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   08:41:59
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
1397/8/2 چهارشنبه

پیام تبریک جانشین رئیس سازمان بهزیستی کشور به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی آمار

«پهبد پورشبانان» جانشین رئیس سازمان بهزیستی کشور به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی آمار پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ؛«پهبد پورشبانان» جانشین رئیس سازمان بهزیستی کشور به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی آمار پیامی صادر کرد.
متن پیام به شرح زیر است: 

دانش، اطلاعات و دانایی، بویژه آنجا که بتواند باری از دوش انسانها بردارد، همواره از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و انسان امروز در عصر فراروی خود، عصر اطلاعات، برای نیل به دانایی نیازمند بهره مندی از تکنیکها و فرایند نظام مند علوم آماری است.

علم آمار با به تصویر کشیدن واقعیات موجود، تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها و اطلاعات، نقشی اساسی در سیاستگذاری و برنامه ریزی در تمامی سطوح و همه مقیاسهای خردوکلان و تصمیم سازی های راهبردی در هر نهاد و سازمانی ایفا می نماید.

علوم آماری با صرفه جویی در هزینه ها، زمان و منابع، عملیاتی شدن طرحهای توسعه ای را تسهیل نموده، از اصلی ترین شاخصهای ارزیابی توسعه پایدار کشور محسوب می گردند.

سازمان بهزیستی کشور اصلی ترین نهاد دولتی در حوزه رفاه و سلامت اجتماعی در جهت تحقق اهداف و اجرای وظایف و ماموریتهای محوله، با اذعان بر سهم علوم آماری و ابزار نیرومند آن، در راستای ارتقاء معیشت و رفاه شهروندان و تثبیت و تقویت نظام سلامت اجتماعی کشور نسبت به ایجاد زیر ساختهای تولید آمارهای شفاف و دقیق و نهادینه سازی فرهنگ تحلیل آماری و بیان واقعیات موجود و ترسیم وضعیت مطلوب همواره تلاش می نماید.

لذا ضمن تبریک بمناسبت فرارسیدن "روز ملی آمار" به همه تلاشگران و فعالان عرصه آمار و برنامه ریزی، خانواده بزرگ بهزیستی، به ویژه همکاران خدوم مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطاتوتحول اداری در سراسر کشور، از تلاشهای ارزنده ایشان در اجرای فرایندهای نظام اطلاعات و آمار قدردانیمی نمایم.
موفقیت روزافزون همگان را در مسیر توسعه، پویایی و تحقق اهداف عالیه سازمان ازخداوند منان مسئلت می نمایم.


 

دکتر پهبد پورشبانان

جانشین رئیس سازمان بهزیستی کشور

منبع خبر: روابط عمومی و امور بین الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4549020
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18934210 تعداد بازديد زيرپورتال: 5228178 اين زيرپورتال امروز: 2460 سایت در امروز: 8106 اين صفحه امروز: 2066