banner-behzisti
جمعه 30 فروردين 1398   20:41:03
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
1397/11/21 يكشنبه

بهزیستی متولی سلامت اجتماعی در کشور است

رییس سازمان بهزیستی کشور در شورای  اداری استان بوشهر گفت: بهزیستی متولی سلامت اجتماعی در کشور است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، «وحید قبادی دانا» رییس سازمان بهزیستی کشور روز یک شنبه در شورای  اداری استان بوشهربا بیان اینکه امروزه آسیب‌های اجتماعی به عنوان یک تهدید جدی سلامت روحی و روانی افراد جامعه را تهدید می کند گفت: در برنامه ششم توسعه برای اولین بار پس از سه دهه، به طور جدی به سلامت اجتماعی پرداخته شد و سازمان بهزیستی متولی این امر معرفی شده است.

قبادی دانا افزود:  اقدامات توانمدسازانه، پیشگیرانه و همکاری با سازمان‌های مردم نهاد باعث شده است تا این سازمان پویا، تحول‌گرا و برنامه‌محور باشد.

وی خطاب به کارکنان بهزیستی استان افزود : آمار، اساس و مبنای برنامه ریزی تمامی فعالیت های سازمان است و باید در جمع آوری آمارها حد اکثر وقت را به خرج داد تا بر اساس آن برنامه ریزی صحیحی انجام شود و این آمار باید در تمامی مراجع یکسان و بدون تفاوت باشد.
 

«پولادی ریشهری» مدیر کل بهزیستی استان بوشهر در پایان با اشاره به  طرح های اجرایی توسط بهزیستی استان گفت : در حوزه امور اجتماعی طرح های جامع چند مرحله ای  را از قبیل، پیشگیری از خود کشی در نوجوانان، تدوین اطلس آسیب دیدگان اجتماعی در استان بوشهر، طرح راه اندازی محله های شاداب خاص کودکان و زنان  تمامی شهرستان ها، طرح جامع آموزش و توانمند سازی افراد معلول ضایعه نخایی و... را انجام داده ایم.
 

گفتنی است، رییس سازمان بهزیستی کشور در ادامه از شیرگار خواه «شهید ناجی» استان بوشهد بازدید کرد و خاطرنشان شد: پیگیری راه اندازی سامانه الکترونیکی کشوری فرزندخواندگی در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.

منبع خبر: اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل
.
عكس هاي مرتبط :
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4537568
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18888675 تعداد بازديد زيرپورتال: 5214309 اين زيرپورتال امروز: 8238 سایت در امروز: 26537 اين صفحه امروز: 7072