banner-behzisti
دوشنبه 29 بهمن 1397   16:12:39
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
1397/7/18 چهارشنبهمعاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی:

برای شکوفا کردن توانمندی های همه کودکان؛در کنار هم باشیم

به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی و هفته ملی کودک؛مراسم«روزکودکان با نیازهای ویژه،فرصت های برابر»با هدف فرهنگ سازی حضور کودکان دارای نیازهای ویژه در عرصه های اجتماعی؛ توسط سازمان بهزیستی کشور و با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این مراسم که پیش از ظهر امروز در در محل  کانون پرورش فکری کودکان  و نوجوانان برگزار شد؛"حبیب الله مسعودی فرید" معاون امور اجتماعی،"حسین نحوی نژاد" معاون امور توانبخشی ،"محمد نفریه" مدیر کل امور کودکان و نوجوانان  و "افروز صفاری فرد"مدیر کل دفتر امور توانبخشی روزانه و توانپزشکی سازمان بهزیستی کشور حضور داشتند.

"نحوی نژاد" ضمن ابراز خرسندی از ویژگی خاص نمایشگاه امسال؛گفت: در نمایشگاه امسال کودکان کم توان در کنار کودکان عادی حضور دارند و توانمندی های خود را به رخ می کشند و این نکته مثبت این نمایشگاه است.

وی افزود:به تمام قابلیت های کودکانمان احترام می گذاریم،بدون اینکه به تفاوت های ظاهری آنها توجه کنیم. و اگر می خواهیم توانمندی های کودکانی که ویژگی های خاص دارند را شکوفا نماییم ؛باید در کنار هم باشیم.

وی همچنین از زحمات بی دریغ و شبانه روزی مربیان کودکان ویژه تشکر و اظهار امیدواری کرد تا زمینه ای فراهم شود که  این کودکان از ابتکارات و خلاقیت های  کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان  برخوردار شوند.

در ادامه مراسم کودکان هنرمند تحت پوشش سازمان بهزیستی- با محدودیت های بینایی و شنوایی-به اجرای نمایش و دکلمه پرداختند.

در پایان این مراسم کودکان هنرمند هدایای خود را از دست معاونین سازمان بهزیستی دریافت کردند.

منبع خبر: روابط عمومی و امور بین الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4033870
تعداد بازديد کنندگان سايت: 16934363 تعداد بازديد زيرپورتال: 4625805 اين زيرپورتال امروز: 9898 سایت در امروز: 26943 اين صفحه امروز: 8812